Neopouštěj mě (2010)

Přesně ten typ filmu, který když vám nesedne do nálady, tak u něho budete trpět nudou. Za mě velké zklamání a ani vlastně nevím, za co ty 2 hvězdy dávám, asi za tu krásnou Carey Mulligan a zajímavou úvodní část ze školy, jinak mě toho moc kladnýho nenapadá.

Kdo přežije - Cambodia – Second Chance (2015) (série)

Dám 5 hvězd, ale rozhodně mám dalších minimálně 8 sérií, které jsou mi bližší a zaryly se mi víc pod kůži. Jde o to, že tato série je hodně kvalitní zejména díky výběru hráčů, kteří naštěstí netrpí demencí, jak občas vídáme v nováčkovských sériích. Pár zvratů je docela fajn, lokalita v zásadě taky pěkná, chvíli si soutěžící sáhli na dno, když lilo pár dnů v kuse a pozitivní tečkou je i skvělý a zasloužený vítěz....vůbec finálová čtveřice už dlouho nebyla tak kvalitní jako v této sezóně. Dost možná to byla nejsilnější finálová čtverka vůbec v dějinách této show. Nicméně zklamaly mě soutěže a opět živé vstupy během finalového dílu. Tak či onak se přidám k ostatním s maximálním hodnocením, protože je to zasloužené, akorát pochybuju, že by se z této série stala moje srdcovka.

Ladíme 2 (2015)

Pro mě osobně rozhodně lepší podívaná než v případě jedničky. Zmizelo zvracení, přibylo hlášek, které naráží na hloupost američanů a vůbec celkově se lehce naváží do USA, což mi přišlo super. Navíc hudebně je to zas o level výš. No myslím, že ještě zvážím 4 hvězdy, fakt se mi to líbilo. Zatím za 69%, ale možná přidám...

Ladíme! (2012)

Jako nebylo to vyloženě nejhorší, ale nesnáším zvracení ve filmech a podobný fekální humor! Když k tomu přičtu ještě klasicky předvídatelný příběh, tak z toho víc jak průměr nevytřískám. 50%

Princezna a písař (2014) (TV film)

Zda si dovolím zásadně změnit názor. Když jsem to viděl poprvé, tuto pohádku jsem rychle odsoudil, ale když to trochu porovnám se současnou pohádkovou tvorbou, tak tohle vlastně není vůbec tak špatné. Konečně se trochu pracuje s hudbou, kamerou, herci jsou skvěle vybraní a vlastně k Vánoční atmosféře se tahle televizní pohádka docela hodí. Takže se omlouvám za moje první odsouzení a dovolím si 1 hvězdu přihodit. 65%

Správnej dres (2015) (TV film)

Nevím proč, ale tahle odlehčená kravinka mi celkem sedla do nálady. Skvěle zahrála hlavně Taťána Kuchařová. Bohužel ale zklamal Mádl jako hokejista. Vždyť nemá ani deko svalu a měří 150 cm i s podpatkama? :D :D Měli tam dosadit někoho jinýho. Jinak ale fajn sváteční oddechovka, viděl jsem mnohem horší české TV filmy.

Tajnosti (2007)

Charismatická Iva Bittová a působivá hudba, ale tím výčet pozitiv bohužel končí. Úplně mi unikl smysl tohoto filmu a příběh jakbysmet. Je mi líto...

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Sakra, sakra, sakra, ten potenciál byl tak obrovský, že si ho nedovedu snad ani představit. Ten nápad, ta sněhově-vánočně-ponurá atmosféra, super vybraní herci, sympatický humor, nadhled....ale do háje, proč se tam dělo v té závěrečné třetině to, co se tam dělo? Perníčci, masožravá panenka a klauní housenkaa? To snad neee. Být tam jen Krampus se svými elfími pomocníky, byl bych pravděpodobně ve vánoční extázi a vsadil bych svoje boty na to, že hodnocení by nekleslo pod 80%. Je to velká škoda, páč jsme tu měli nakročeno ke kultovní záležitosti. Přesto přivřu všechny oči, protože jsem se bavil a mráz mi běhal po zádech, což už se mi dlouho nestalo a z kina jsem se nechtěl hnout!!! Už vím, co pustit zlobivým dětem na Mikuláše. Hahaha!!! :-D

Tengo ganas de ti (2012)

V tomto filmu se to hemží neskutečně sexy španělkama, až z toho oči přecházely. Jako fakt idální film na to dostat depku a přemýšlet proč zrovna já jsem hnusnej, tlustej a nikdy nebudu mít ani jednu takovou kočku. Celkově film naprosto průměrný, uměle natahovaný, ale je se na co koukat a myslím, že i dívky si přijdou na své. 55%

Dárek (2015)

Skvělý psychologický film, který mohl být ještě napínavější, kdyby měl o čtvrt hoďky kratší stopáž. Škoda, ale i tak zůstávám na vysokém hodnocení, páč si to zaslouží nejen Joel jako rejža, scénárista a herec v jednom, ale i ostatní herci.