dawe787

L'immortale (2019)

Pecka....comeback Cira!

• 14.4.2020  22:28
    Irčan (2019)

Dobré, ale kurwa dlouhé...

• 16.12.2019  00:34
    Agent (TV seriál) (2019)

Perfektní atmosféra tehdejší Sýrie, špionáž...Střední východ.

• 20.10.2019  04:19

Dobrý :))

• 15.10.2019  05:05

Skvělé! Plno zvratů na konci, těšing na třetí sérku :)

• 29.7.2019  02:23
    Fénix (2014)

Za velmi vystihující finále dávám nakonec 4.

• 9.6.2019  10:32
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Čest lidem, kteří se podíleli na odvrácení zkázy při havárii v Černobylu!

• 9.5.2019  00:03

Velkolepé finále! Arrivederci v 5.sérce!!

• 27.4.2019  17:51

Thor má rád 12ku pivko, super, já taky :D

• 8.4.2019  21:44
    Bumblebee (2018)

Za mě mnohem lepší než poslední díly Transformers.

• 13.3.2019  17:16
    Toman (2018)

Zasraní komunisti!

• 20.2.2019  22:14
    Rapl - Bubáci (S02E07) (epizoda) (2019)

Zatím nejslabší díl z celé série, zbytečně tam rejža chce naprosto stupidní scény, nechápu.

• 17.2.2019  22:18
    Overlord (2018)

Válečný horor s nadupaným startem, pak napětí a velké akční finále. Celé to má prvky alá Wolfenstein, takže za mě super podívaná :)

• 10.2.2019  12:50
    Králové (2017)

Slabé zpracování, naprosto nelogické a nepřirozené chování hlavních postav. Nezachránila to ani skvělá Halle Berry a suverén Craig tam vyčníval jak žižkovský vysílač.

• 23.1.2019  10:56

The Show Must Go On

• 3.1.2019  00:51
    Ponorka - Verluste (S01E03) (epizoda) (2018)

Tak za mě třetí díl prozatím asi nejlepší. Dramatické okamžiky se pěkně stupňovaly ke konci a o překvapení nebylo nouze. Od každého něco, útok na korvetu, sabotáž, žena v nesnázích, těším se na další díly :) Škoda, že si nedali záležet více na hudbě, mohla být promakanější, jemné prvky z původní verze tam jsou, ale není to dotáhnuté, opravdu škoda.

• 3.1.2019  00:47

Za mě slušný rozjezd. Ano, nebude to ze 100% jen o dění na ponorce, ale pěkně se tu zakládá správný propletenec lidských osudů.

• 23.9.2018  13:28
    Pepa (2018)

Film splnil mé očekávání a velmi dobře jsem se bavil, nejlepší byly scénky z jeho mládí, ale mou pozornost si to udrželo až do konce, který mě tedy svým scénářem kapku zklamal, ale na druhou stranu nepřekvapil Nechápu zdejší hodnocení obzvlášť po českých letošních trhácích jako třeba - Zoufalé ženy dělají zoufale věci nebo Věčně tvá nevěrná apod.

• 13.8.2018  16:50

Prdel

• 25.6.2018  20:13

Nedokoukáno,(vypnuto v prvních 30 min.) skvělý Renč byl asi na drogách, jinak si to nedovedu vysvětlit, prosím "čeští filmaři", vzpamatujte se, thx

• 3.6.2018  23:44
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Já jsem havíř, kdo je víc.... chudáci chlapi, kvůli zkurvenym plánům takové neštěstí! Mocipáni se nepoučí z minulých chyb, jen si převlékli kabáty, verbež jedna!

• 30.5.2018  23:23
    Renegáti (2017)

Taková haluzová akční pohádka pro dospělé, ale to téma a zápletka, to prostě nemělo chybu! :)

• 23.5.2018  13:38

Skvělé psychologické drama! Co jste jako čekali? Komando?

• 24.4.2018  23:43

V době, kdy západní Evropa žila v podstatě v blahobytu a ta východní se vzpamatovávala ze 40leté nadvlády komunistů a budovala tržní hospodářství pod stínem nové demokracie, se pár hodin jízdy od našich jížních hranic odehrávala nepředstavitelná zvěrstva na obyčejných lidech a zuřila tvrdá etnická válka na bývalém území tehdejší Jugoslávie. Právě v tom čase, kdy bylo Sarajevo obléháno ze všech stran, vyrazil do té válečné zóny uskutečnit koncert nejslavnější zpěvák skupiny Iron Maiden - Bruce Dickinson jako sólový zpěvák, aby potěšil místní lidi, kteří denně museli přežívat v nepředstavitelných podmínkách. O tom je tento dokument, který byl promítán dnes v kinech a zanechal nejen ve mně hluboký odkaz. Dokument má silnou atmosféru, je dobře zpracovaný a sestříhaný a nejednou se mi svíralo hrdlo. Pamatuji si na jednu větu Sarajevského návštěvníka koncertu - tento koncert byl jedním, z nejkrasnějších momentů té odporné války a proto opravdu klobouk dolů, Bruce má prostě pořádný koule a udělal tehdy sice vysoce riskantní, ale moc správnou věc! Tato válka neměla vítězů ani poražených a je hlubokým varováním, co se může dít ještě tolik desetiletí od 2.světové války!! Starší ročníky až po Husákové děcka si budou pomatovat minimálně ze zpráv alespoň špetku událostí z tehdejší válečné Jugoslávie, ale pro ty mladší, které to zajímá a jelikož jsme na filmových stránkách si dovolím vypsat pár filmů, ,které jsem viděl a které přibližují hrůzy války v Jugoslávii - Harrisonovy květy, Válečníci (1999), Vítejte v Sarajevu, Ve službách legie (Savior), Zásah do srdce, Jako bych tam nebyla či později natočené s mnoha flashbacky - V zemi krve a medu, Lovci stínů, Za nepřátelskou línií nebo Rezoluce 819.

• 30.3.2018  23:22

Nesmírně jsem se těšil, bohužel těšing vystřídalo postupné zklamání při sledování tohoto očekávaného filmu. Jde o to, že i když jsou herecké výkony velmi dobré a náboj z efektu zmenšování a fyzického kontrastu působí z počátku na jedničku, tak se celý děj ubere naprosto jiným a neočekávaným směrem. Tohle mohl být super trhák, ale zkazil to scénář, který se pro takový film prostě nehodí. Za mě naprosto nevyužitý potenciál a velká škoda, že z působivého traileru a ojedinelého nápadu se stala kýčovitá psychologická komedie. Naštěstí jsem za to nedal 179kč v kině :)

• 18.3.2018  00:15

Normálně bych dal za tři, ale mám rád jakékoliv hrátky s časem ať už jsou to časové smyčky, cestování do minulosti, do budoucnosti, zpomalování, bullet time atd. atd. Je jich jak šafránu, takže pokus o dílo vždy ocením.

• 7.3.2018  23:05
    Wind River (2017)

Drsné story, drsná příroda, prostě drsný film.

• 25.2.2018  12:57

Jedna hvězda za snahu a ta druhá za to, že se konečně objevil v 64. minutě Arnie.

• 13.2.2018  19:50

Skvělý minifilmeček ke skvělé gamesce! Dokázal bych čumět i na 2-hodinový nebo i na seriál. Ta zápletka je prostě luxusní. Vypuštěn smrtící vir, armádou uzavřené město, poslední záchranou jsou agenti tzv. Divize....

• 20.11.2017  20:48

Neobyčejný dokument s hlubokou myšlenkou a hlavně vlivem vývoje člověka na přírodu během dlouhé řady let, nechyběla ani ww1.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25