dawe787

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 23.9.2018  13:28
    Pepa (2018)

Film splnil mé očekávání a velmi dobře jsem se bavil, nejlepší byly scénky z jeho mládí, ale mou pozornost si to udrželo až do konce, který mě tedy svým scénářem kapku zklamal, ale na druhou stranu nepřekvapil Nechápu zdejší hodnocení obzvlášť po českých letošních trhácích jako třeba - Zoufalé ženy dělají zoufale věci nebo Věčně tvá nevěrná apod.

• 13.8.2018  16:50

Prdel

• 25.6.2018  20:13

Nedokoukáno,(vypnuto v prvních 30 min.) skvělý Renč byl asi na drogách, jinak si to nedovedu vysvětlit, prosím "čeští filmaři", vzpamatujte se, thx

• 3.6.2018  23:44
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Já jsem havíř, kdo je víc.... chudáci chlapi, kvůli zkurvenym plánům takové neštěstí! Mocipáni se nepoučí z minulých chyb, jen si převlékli kabáty, verbež jedna!

• 30.5.2018  23:23
    Renegáti (2017)

Taková haluzová akční pohádka pro dospělé, ale to téma a zápletka, to prostě nemělo chybu! :)

• 23.5.2018  13:38

Skvělé psychologické drama! Co jste jako čekali? Komando?

• 24.4.2018  23:43

V době, kdy západní Evropa žila v podstatě v blahobytu a ta východní se vzpamatovávala ze 40leté nadvlády komunistů a budovala tržní hospodářství pod stínem nové demokracie, se pár hodin jízdy od našich jížních hranic odehrávala nepředstavitelná zvěrstva na obyčejných lidech a zuřila tvrdá etnická válka na bývalém území tehdejší Jugoslávie. Právě v tom čase, kdy bylo Sarajevo obléháno ze všech stran, vyrazil do té válečné zóny uskutečnit koncert nejslavnější zpěvák skupiny Iron Maiden - Bruce Dickinson jako sólový zpěvák, aby potěšil místní lidi, kteří denně museli přežívat v nepředstavitelných podmínkách. O tom je tento dokument, který byl promítán dnes v kinech a zanechal nejen ve mně hluboký odkaz. Dokument má silnou atmosféru, je dobře zpracovaný a sestříhaný a nejednou se mi svíralo hrdlo. Pamatuji si na jednu větu Sarajevského návštěvníka koncertu - tento koncert byl jedním, z nejkrasnějších momentů té odporné války a proto opravdu klobouk dolů, Bruce má prostě pořádný koule a udělal tehdy sice vysoce riskantní, ale moc správnou věc! Tato válka neměla vítězů ani poražených a je hlubokým varováním, co se může dít ještě tolik desetiletí od 2.světové války!! Starší ročníky až po Husákové děcka si budou pomatovat minimálně ze zpráv alespoň špetku událostí z tehdejší válečné Jugoslávie, ale pro ty mladší, které to zajímá a jelikož jsme na filmových stránkách si dovolím vypsat pár filmů, ,které jsem viděl a které přibližují hrůzy války v Jugoslávii - Harrisonovy květy, Válečníci (1999), Vítejte v Sarajevu, Ve službách legie (Savior), Zásah do srdce, Jako bych tam nebyla či později natočené s mnoha flashbacky - V zemi krve a medu, Lovci stínů, Za nepřátelskou línií nebo Rezoluce 819.

• 30.3.2018  23:22

Nesmírně jsem se těšil, bohužel těšing vystřídalo postupné zklamání při sledování tohoto očekávaného filmu. Jde o to, že i když jsou herecké výkony velmi dobré a náboj z efektu zmenšování a fyzického kontrastu působí z počátku na jedničku, tak se celý děj ubere naprosto jiným a neočekávaným směrem. Tohle mohl být super trhák, ale zkazil to scénář, který se pro takový film prostě nehodí. Za mě naprosto nevyužitý potenciál a velká škoda, že z působivého traileru a ojedinelého nápadu se stala kýčovitá psychologická komedie. Naštěstí jsem za to nedal 179kč v kině :)

• 18.3.2018  00:15

Normálně bych dal za tři, ale mám rád jakékoliv hrátky s časem ať už jsou to časové smyčky, cestování do minulosti, do budoucnosti, zpomalování, bullet time atd. atd. Je jich jak šafránu, takže pokus o dílo vždy ocením.

• 7.3.2018  23:05
    Wind River (2017)

Drsné story, drsná příroda, prostě drsný film.

• 25.2.2018  12:57

Jedna hvězda za snahu a ta druhá za to, že se konečně objevil v 64. minutě Arnie.

• 13.2.2018  19:50

Skvělý minifilmeček ke skvělé gamesce! Dokázal bych čumět i na 2-hodinový nebo i na seriál. Ta zápletka je prostě luxusní. Vypuštěn smrtící vir, armádou uzavřené město, poslední záchranou jsou agenti tzv. Divize....

• 20.11.2017  20:48

Neobyčejný dokument s hlubokou myšlenkou a hlavně vlivem vývoje člověka na přírodu během dlouhé řady let, nechyběla ani ww1.

• 20.11.2017  20:47

Na české poměry hezký dokument, ale co to bylo za komentář?

• 16.11.2017  00:32

První hvězda za odvahu pokračovat, druhá hvězda za Hopkinse, třetí hvězda za ponorkové scény a ta čtvrtá za pouhých, ale úžasných 30 vteřin z ww2 :)

• 4.11.2017  23:59

Mega-flashback, mega-díl, zatím nej a jak to do sebe vše krásně zapadlo :)

• 2.11.2017  00:09
    Smrtihlav (2017)

Nejlepší byl asi Himmler, ten jediný neměl chybu :)

• 13.10.2017  10:34

Pro fanoušky herní série Resident Evil povinnost! Každopádně mocc pěkné a rozhodně mnohem lepší a nadupanější než animák z 2012 (Zatracení). Příběh je dobře a napínavě namixován, člověk tam pozná mnoho známých postav z her jako Leon, Chris, Rebecca apod.

• 10.10.2017  22:59
    Bába z ledu (2017)

Vysoké herecké nasazení Krónerové a Pavla Nového, přesvědčivé role všech hlavních postav, perfektní vypjaté rodinné scénky a hlavně vše přirozené - ze života. Slámovy kousky mám moc rád, tady hodně zabodoval!

• 10.10.2017  20:00
    Baby Driver (2017)

Jak už název vypovídá, tak se jedná o adrenalinovou jízdu v autě, kde je mladý hrdina - řidič ujetý více než je zdrávo na hudbě. Spacey i Foxx výborní, příběh a občas husté napětí vyvolávané především Jamie Foxxem výborné, bohužel výběr songů na můj vkus velmi ubohý. Akce a honičky v autě mi hodně připomínaly herní sérii GTA.

• 4.10.2017  10:46

Docela takovej příjemnej pasťáckej film, kde uvidíme v hlavní roli známého básníka - Pavla Kříže spolu se známými firmami jako Kendy - David Matásek a také, tehdy ještě mladí - Scuhařípa, Roden, Tofi, Vetchý, Jandák atd.

• 20.9.2017  23:46

Na můj vkus se Hřebejk po 5 letech zase dostává do formy a film jsem si moc užil! Dokonce přemýšlím kvůli mé netrpělivosti, že bych další díly shlédl i v kině. Snad budou natočeny ve stejném duchu a osolí to pořádnými zvraty vzhledem k době 50.let. Zdejší hodnocení nechápu, ale pomalu si na to zvykám a přestávám se tím řídit.

• 4.9.2017  15:19

Začalo to jako příjemná nevinná komedie, ale poslední půlhodinka mě emocionálně rozervala na kusy.....

• 31.8.2017  22:01
    Ponorka (1981)

Co dodat, jeden z mých nejoblíbenějších filmů a soundtrack mě fascinuje natolik, že si jeden z těch songů nechám zahrát na pohřbu :)

• 29.8.2017  01:03

Tady se mi ohromně líbil ten úsek, kdy se hrálo doslova o čas a za minutu 12 se rozhodovalo o osudu půlku zeměkoule. Scénář byl prostě fantastický, ponorkové scény už tolik ne, v tomto směru to Das Boot strčí do kapsy :)

• 24.8.2017  21:53

Je to pohádka pro dospělé, ale nářez a akce od začátku do konce s hromadou vtipných hecovních a urýpaných hlášek :) Bavil jsem se a za tu ponorku,(které mám hodně rád) dávám plný počet :P

• 23.8.2017  17:17

Neobvykle zpracované drama namíchané s prvky fantazie. Pozor - pro děti do 10 let to není moc vhodné.

• 23.8.2017  13:36
    Trestanec (2017)

Nadupané syrové vězeňské drama o bankovním úředníkovi, kterému se během vteřiny otočí život o 180 stupňů a bude si muset projít peklem. Dlouhá minutáž nevadí, krásně příběh utíká a vtáhne vás to do děje. Pro detailisty to moc není, je tam hodně haluzových scén.

• 23.7.2017  23:09
    Dunkerk (2017)

Excelentní bojové záběry hlavně při leteckých scénách, ale napětí rozhodně nechybí ani na souši a samozřejmě také na moři. Vrcholem filmu jsou zvuky a soundtrack, to jsem už nezažil dlouho takové pocity, kdy jsem si myslel, že jsem přímo v bitvě, přitom jsem seděl se svou drahou polovičkou stále v kině. Upřímně mi neseděl občas střih a hlavně časová návaznost různých dějových scén, ale výše zmíněné faktory drží po celou dobu vyšší level tohoto válečného filmu. Hlubší příběh samozřejmě nečekejte vzhledem k tématu :)

• 22.7.2017  00:57
    Život (2017)

Po celou dobu jsem během tohoto filmu jen opakoval: To je takovej chytrej hajzl! Kdo? to se prostě musíte podívat, ale je to jiná forma života, z jiné planety a nepapá to rozhodně granule, ale něco jiného :) Prostě moc příjemné překvápko, scifi horor ušitý jak na míru pro mě.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25