Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

No tak 6 Harryho POttera mě teda opravdu zklamala. Čekal jsem víc akce, kouzel, efektů a podobně, ale tady se pořád jen řeší kdo koho má nebo nemá rád... Když Brumbál zemře, myslím že to je docela důležitý okamžik a tady je hodně odbytý, Snape prostě přijde, zařve Avada kedavra a hotovo. Víc jak dvě hvězdy si ode mě nezaslouží.

New planet (2008) (amatérský film)

No tak seriál, na to že je od jednoho člověka, je docela zdařilý. Ačkoliv to má být komedie, vtipných scén je tam jen pár a myslím si, že na to jak kvalitně je to animováno a kresleno, trvá dost dlouho než vyjde jeden díl.

Králové ro(c)ku (2006)

Super film. Nejlepší, který jsem viděl. Výborní herci, příběh, vtipy, a hlavně písničky.

Ray (2004)

Tento film mě zaujal hlavně díky písničkám, které Ray hrával. Také se mi líbilo celkové zpracování filmu. Zatím je to jeden z nejlepších životopisných filmů co jsem kdy viděl.

Terkel má problém (2004)

Tento film tedy musím říct nic moc. Animace je docela dobrá, ale modely hrozné. Také se tam občas náhodně překrývají objekty a to si myslím není vůbec dobré. Co se týče příběhu, děj to sice nějaký má, ale rozhodně mi přijde naprosto zbytečné v každé větě aspoň jedno sprosté slovo. Dávám 2/5.

Manituova bota (2001)

Já jsem na parodie nikdy moc nebyl. Manituova bota - pěkný herecký výkon, i nějaké vtípky k zasmání jsem tam našel. Ale příběh a děj celkem nic moc.

Mafstory (2006) (seriál)

Viděl jsem jen pár dílů a na to, jak to všichni chválí je to hrůza. Nevtipné, bez příběhu, trapné.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší seriál vůbec. Skvělé! Akorát ty nové tři díly trochu podělali. Zábava, super vtipy a příběh. I když to měla být jen parodie na Star Trek, vážně se mi to zalíbilo a dostalo se v mém žebříčku seriálu až k vrcholu.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Jeden díl stačil. Fuj, hnus, odpad! Nevtipné, nezábavné, bez příběhu a hlavně pěkně trapný! Nechápu lidi, kteří se na to můžou pořád dívat všude to chválit a kupovat si oblečení a věci s tímto motivem.