Stoker (2013) odpad!

Teda,tak tenhle film jsem vůbec nepochopil.Nepochopil jsem děj,příběh,smysl,vůbec nic.Navíc je ve filmu taková nuda,že jsem se hodinu převaloval na gauči sem a tam a doufal,že se něco objeví a film začne být snesitelnější,ale tohle bych ocenil jako nejnudnější film roku,což vůbec nechápu to červené hodnocení.Za co?Za tu dlouhotrvající nudu,která vypadá jako film,ale je to spíš nudná divadelní hra?Mám názor,že každýmu se líbí něco a není dobré něco vyvracet kvůli názoru,ale tohle jsem dokoukat nevydržel.Nuda,nuda,nuda,nuda a nuda.

Americký zločin (2007)

Dávám čtyři hvězdičky,protože je to natočené fakt profersionálně,co se týče utrpení té holky,ale na druhou stranu se jedná o smutný film o velké bezmocnosti,kterou nikdo nezastavil.

Útěk ze Sibiře (2010)

Není to špatný film,ale kazí mi ho tá fanatická politika o tom jak komunisté byli nejhorší vůbec,a přitom dneska se to sere o sto šest,i když jak říkám já,každá éra má svoje.

Erin Brockovich (2000)

Je to pohodový průměrný film,který jsem dokoukal do konce,ale přímo ho nevyhledávám,i když jsem se u něj nenudil.

Kráčející skála (2004)

I když to není špatný film,ale dle mého názoru je natočený seriálovým stylem.

Evilenko (2004) odpad!

úchylárna

Gacy (2003)

Není to žádný filmový skvost,ale i tento film se dá řadit mezi lepší filmy o masovích vrazích ze skutečných příběhů,ale jedná se jen o pouhý průměr,který nemusí každého nadchnout.