Šéfka (2016)

Na 44% úspěšnosti to nebylo tak příšerné a některé hlášky též stály za to.

Štvanice (1995)

Celkem koukatelný akční film, i když to není hit. Viděl jsem mnohem horší filmy.

Nevidím zlo, neslyším zlo (1989)

Jako školák na počátku školních let jsem byl na tomto snímku tenkrát v kině a bavil jsem se celkem dobře. A do dneška mi to přijde jako pohodová komedie.

Krvavý Bangkok (2014)

V tomto případě se jedná o jeden z těch lepších snímků od Lundgrena.

Ranaři (2001)

Celkem snesitelné.

Kniha džunglí (2016)

Já nejsem nějaký vášnivý fanda přes pohádky v tomto stylu, avšak přesto mi tato verze Knihy džunglí přišla dost působivá a samotné záběry dokáží až imponovat. Přiznám se, že jsem na to koukal s neteří a bez problému jsem vydržel až do konce.

Hon na žraloka (2015)

Jeden z nejnepovedenějších snímků na téma Žralok, jenž působí jako laciný seriál.

Katyň (2007)

Souhlasím, že film má svou specifickou atmosféru, jelikož jsem se sám zadíval. Ovšem díky tomu, že film je spíše upovídaný bez většího zapůsobení v prostranství příběhu tak dávám filmu celé tři hvězdičky. Jinak je přece zcela jasné, že všude bez ohledu na původ se najdou špatní a dobří jedinci, což bohužel i rusáci mají mezi sebou černé ovce, což například za 2.světové války existovali tzv. vlasovci, jenž byli kolaboranti a zrádci, avšak kolaborace nebyla a stále není natolik ojedinělá, že by měla tolik překvapovat. A tak souhlasím, že ti špatní bez ohledu na původ by měli být zákonitě potrestáni za to, co mají na svědomí. Ale pozor! I když se najdou všude dobří a špatní, rusáci nejsou ani dnes ti nejhorší z nejhorších, i když média tím lidem vymývají mozky, což se například dnes projevuje jako jeden z nejhorších islámský stát, i když humanisté propagují myšlenku, že nenávist se nesluší. Avšak zde nejde o nenávist, nýbrž o přežití. Zvláštní, že lidé zapomínají na skutečnost a přiklánějí se spíše k tzv. kvaziargumentaci. Přesto upozorňuji, že kvaziargumentací nenazývám Katyň, ale to, že Rusko je ztělesněné zlo. A konec konců kam se poděla objektivita? To, že komunista si uprdne směrem k západu neznamená, že se má vrátit komunismus, ale to že má větry.

Duel v poušti (1994) odpad!

Tak na tento film jsem byl od dětství zvědav a dočkal jsem se ho až v těchto letech. Zklamání.

Oběti zla (1994) (TV film)

No jako školák jsem měl tu čest tento thriller vidět a fakt se mi líbil. Ovšem netuším, jak bych na to hleděl dnes, ale určité scény byly pro mě působivé.