Strážci - Watchmen (2009) odpad!

Ani trochu mě film nezaujal. Přišlo mi to dost jako - páté přes deváté.

Psanci Ameriky (2001)

Celkem tříhvězdičková dostatečně koukatelná westernová podívaná, jenž o dějovou linii nemá nouzi, což je fakt. Co se týče samotného zpracování tak se jedná dle mého úhlu pohledu o slabý nadprůměr pocukrovaný modrým hodnocením.

Pád Londýna (2016)

Je to celkem koukatelný akční thriller, ale akorát interpretace dialogů je dosti přehlušována filmovou hudbou, že jsem čas od času ani nevěděl, co kdo říká. Ta hudba by se měla každopádně o několik decibelů ztlumit, o tom žádná. Jinak, co se týče samotného děje tak jsem byl celkem spokojen. Není áčkový film, ale jde to.

Krampoloviny (2013) (pořad)

Ať si povídá každý co chce, já se při sledování tohoto pořadu docela bavím.

Poslední zhasne (2015) (pořad)

Odjakživa jsem televizní zábavné pořady měl rád a tento mě též nezklamal.

Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Na to, jak je Keanu propagovaný tak samotný hlavní představitel, jímž je kocour, je ve filmu vidět minimálně.

Takoví jsme (2013)

I když bych jako filmař dal do filmu dal více děje a napětí, nebyl jsem zklamán, ale jedná se o hororový thriller s hororovou tématikou bez hororové atmosféry. Ovšem pro racionálně kalkulujícího člověka je film místy až zvráceně úchylný, ovšem svou hypotetickou specifikou chuť to má.

Duch boje (2008)

Film má jen trochu pomalejší rozjezd, ale jakmile se to rozjede tak to stojí za to.

Ong-Bak 2 (2005)

Tak druhý díl je perfektní, co se týče příběhového zpracování, i dějového. První díl byl zábavný, ale druhý díl byl ještě působivější. IMPONUJÍCÍ.