Polytechnika (2009)

Mohl to být film s velkým dopadem na diváka, ale vše bylo dle mého promarněno jakousi nízkorozpočtovitostí, či televizností, kterou z toho vnímám. Každopádně feministické hnutí se asi těžko sebekriticky zamyslí nad možností, že díky honu na čarodějnice, který je dnes ještě daleko hysteričtější, než ve zobrazené době, se oko podobně vyšinutých jedinců obrátí občas jejich směrem. I kvůli nim samotným.

Contratiempo (2016)

Hezkej krimi thriller, ale je to takové kulhající monstrum. Zvrat na zvrat semtam nějakej rejža mazaně použije a přiznám se, že to nemusím, v podstatě mi to kazí dojem z linie filmu. Tady se to celkem dalo sledovat celou dobu až do finálního přiznání Matky 007. Té prosté paní z Vidlákova u Hnojníku superspešl právničku absolutně nevěřím a to ani za daných podmínek. Ne potom, co předvedla u sebe doma. Hérečka, prej...

Čekání na zázrak (2009)

Zdá se mě, že prvoplánová dojárna. Šílenej Forest s tím svým výrazem truchlícího psa je stejně tragickej, jako zbytek hvězdného obsazení. Romantika plná mrtvol a Ray v závěji, pro koho je to určené, nevím.

Tísňové volání (2018)

Dlouho jsem odkládal, ale nakonec to za to stalo. Napínavost přebíjí občasné nelogičnosti, které život přinese a v omylnosti hlavního hrdiny vidím nakonec pozitivum. Zvláštní snímek.

Co děláme v temnotách (2014)

Je to sice cáklý, ale to je asi tak všechno. Az na občasné pythonovké záblesky nezajímavá slátanina obrazů bandičky špinavejch vemen, žijících ve hnusnym baráku se zaprasenym interiérem a zbytkama "jídla" - ani sem u toho nedojed večeři. Jedna hvězda je za vlkodlaky. A ano, příběh tohoto filmu si teď už opravdu nepamatuju.

Stopy spravedlnosti (2017)

Jakože zírám, co ten dědek čínskej dokáže po všech těch praštěných komediích. Sakra slušná krimi.

Hrdinové ohně (2017)

Patetická kokotina podle 100x omleté šablony s neustále ječící manželkou na aktuální environmentální téma požárů. No more to tell.

Rychlejší než vlastní stín (2009)

Překvapivě obrazově dobré, ideální na sobotní dopolko u bedny po opici. Jestli to mělo příběh, jsem nepostrehl. Chvílemi ale až fallout-ovský vizuál a za to ty hvězdy.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Noblesně se tvářící vesnická pitomina, plná chaoticky, hloupě a na efekt jednajících aktérů. Hvězdné obsazení už jen dotváří celkový dojem naleštěného prdu.

Čokoláda (2000)

Relativně koukatelný film na sobotní odpolko pro celou rodinu. Český dabing dle mého velice slabý.