Muži v naději (2011)

Tak vážení diváci,zde se koná dle mého názoru po velké pauze opět o kvalitní český film!Nebudu se zde rozepisovat o čem je na to jsou experti jiný,ale prostě jsem se skvěle pobavil a velice mě nadchla i ona hořkost této komedie!Klobouk dolů českému filmu...konečně také!

Sherlock (2010) (seriál)

Absolutně geniální casting...nový pohled na moderního Sherlocka mě opravdu potěšil ve všech směrech!Nechybí parádní krimi zápletky,stylový humor...genialita!

Nezvratný osud 5 (2011)

Po páté to samé kolečko...ovšem rádo se dívám na nové nápady jak si smrt zahrává s těmi co jí chtějí obejít.

Honey 2 (2011)

ono by se mělo koukat téměř na vše ať pak divák může posuzovat kvalitu filmu....taneční čajíček s předem jasným záměrem...scény které jsem viděl Xkrát mě opravdu neoslovili možná jen nejsem takový příznivec tance přeci jen jsem divák.

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

..můžete s tím nesouhlasit,můžete o tom vést spory,ale to je asi tak jediný co s tím můžete dělat .

Zkažená úča (2011)

Dle mého skromného názoru po delší době jedna z těch kvalitnějších komedií.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Po delší době opět vydařená komedie s nezapomenutelným ufonem Paulem a mnoha odkazy na oblíbené kultovní filmy a komiksy no to je přeci zaručené dobrý mix :)

Dexter (2006) (seriál)

....děkuji za tuhle závislost!

Cizinec (2010)

Překvapující nikterak jak bylo pro mnohé možná v očekávání akční,ale spíše dramatický až na hranici romantický film s obsazením na které jsem se opravdu těšil a nezklamal se.

Časové pásmo bylo změněno