Zábavný park (2009)

Komedie s nekomediálními prvky..nuda s nudmími prvky...možná jsem byl naivní a čekal víc ,ale přišlo mi to děsně předvídatelné a dobře koukatelné pro "náctileté" pro mne opravdu bohužel jen prázdný film s tématikou tisíkrát před tím viďenou a možná i lépe.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Konečně zase pořádný animák!Super humor jak pro malé tak dospělé diváky..krásná animace!Prostě konečně!!

Antikrist (2009)

Velice extravagantní bizardní mysteriozní film.

Paranormal Activity (2007)

Tak jestli šlo Oren Pelimu o to abych se začal bát ve svém vlastním a milém bytě..tak se mu to bravůrně(alespoň dočasně)povedlo!O originalitě zde jich psát nemohu páč podobná věc ,která mě napadá je Záhada Blairwitch tak tohle už jsme jednou viděli ovšem tento film je pojat více atmosféricky a až nechutně realisticky!A já se bál a to oni chtěli!

Švihák ajťák (2009)

Ano je to absolutně béčková komedie s absolutně šíleným hercem,ale stále se nemůžu zbavit pocitu,že mě to prostě bavilo!Tedy alespoň občas padli fakt slušný hlášky!Občas jsem se jakoto fanoušek všemožných filmů hráč počítačových her a sběratel všech možných serepetiček viděl ..já vím je to úchylný,ale to celej ten film právě taky.

Líbáš jako Bůh (2009)

I přes tuhle velkou vlnu kritiky co zde na csfd čtu mě film celkem příjemně pobavil..nečekal jsem žádnou bláznivou komedii,ale spíš to čím film je pohodová nenásilně vyprávěná komedie o vztazích o lásce,smskách.Široká škála českých herců sice film nikterak nezachraňuje ,ale potěší vidět opět tolik českých tváří pohromadě...vytknout jen snad mohu zbytečnou stopáž filmu,která právě občas nutí diváka se nudit zde by byl vhodný director cut ale opačný a tzn aspon půl hodinky ubrat....průměr.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Kriminální drama s vekým potenciálem od režie po herce..ovšem nedosahuje takových kvalit jaký jsem očekával a marně se těšil.Zápletka je celkem otřepaná a nudná..někdo unese vlak a chce peníze to mi bylo jasný od záčátku,ale stále jsem doufal že Tony Scott něčím překvapí ve chíli kdy budu pržívat filmové klišé...no a ono se překvapení nekonalo a vyloupul se standartní krimi film.Ovšem vidět J.Travoltu opět v záporné roli bylo příjemné a jemu velmi slušivé.

Veřejní nepřátelé (2009)

Gangsterské drama z 30tých let v čele s Johnny Deppem a škálou hvězd mi připravilo přes dvě hodiny skvělé propracované podívané na ,které jsem nenašel pro mé oči snad jedinou chybu..mám moc rád tyhle tipy filmů a proto jsem si opravdu liboval!Perfektní/někdy zdající se dlouhý/děj spolu s perfektnímy výkony kamery a střihu mi naservírovali fakt úžasný film,který si chci časem řadit mezi "kultovní"..a věřím se se to povede

Orphan (2009)

Tak to byl zase po delší době kvalitní thriller!Manželský pár si adoptuje krásnou milou holčičku ze sirotčince a tím celý thriller začíná!Výborné nápínavé scénky i přes to,že jsem si myslel ,že už se nedokážu lekat tak jsem se spíš tak příjemně bál což jsem dlouho nezažil!Skvělá Isabelle Fuhrman hraje tak děsivě,že takovéhle děvčáko označím nejstrašidelnější po panence Chucky!Krásně dramatický konec s celkem šokující pointou!Řadím za jednou z nej horor/thriller poslední doby/za atmosféru-originalitu/