Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Nekdo rekne ubohe a naivni. Ale nedivali jsme se na to vsichni?

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Hodne legracni sit-com, ktery rozhodne pobavi. I pres hodne dilu a odchod M. J. Foxe, drzi latku stale vysoko.

Cesta do zatracení (2002)

Stylova gangsterka, jak uz jsme si zvykli, s vybornym Hanksem. Mysli, ze autorum se dokonale povedlo zachytit mafiany tricatych let.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Prijemna, roztomila komedie, na kterou se dobre diva. Hanks standartne vyborny, Di Caprio mile prekvapil.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Jeste o chlup lepsi nez Kamen mudrcu. Temnejsi a inteligentnejsi. Nicmene byt v rannem detskem veku, z toho velkeho hada bych se podelal strachy

Tele Tele (2000) (pořad)

Za jeden dil dva dobre vtipy nebo scenky, to je sakra malo. Nicmene chapu, ze kazdy tyden se nedaji delat zazraky. Kvalitu take snizuje, ze u 90% vtipu uhodnete pointu.

Kruh (2002)

Je to v podstate otrocka predelavka japonske verze, ale americane ji vybrousili do dokonalosti. Vic jsem se nikdy nebal, a to je hlavnim ucelem hororu.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Pokud vam utecou vic jak 3 dily, zabalte to, nepochopite, budete jen zmateni. Velky kult na me zapusobil svoji originalitou, slozitosti, symbolikou, legraci a hororovosti.

Apokalypsa (1979)

Pro mnoho lidi kultovni, pro me lehce nadprumerny film. Obcas jsem se dost nudil