Mizerové II (2003)

Myslím, že jde o velmi povedený akční snímek. Hodně z vás kritizuje vulgarismy a jiné zbytečné ptákoviny. Doba už je prostě taková, někdy i mizerové přehání, ale nejde o nic velkého. Pokuď za sebe tyto věci zahodíte a soustředíte se na to, že jde o akční film, budete spokojeni.

Gangy New Yorku (2002)

Pouze lehce nadprůměrný snímek. Vynikající jsou bojové scény, ale to je tak všechno, děj stojí na velmi tenkém ledě. Gangy se tváří jako velkofilm, ale jsou jen průměrným filmem s hvězdným obsazením.

24 hodin (2001) (seriál)

Jednoznačně nejlepší akční seriál všech dob. Od první série je laťka nasazena hrozně vysoko a seriál ji neustále dokáže přeskakovat. Po trochu slabší 4.sérii teď jede pátá, která je zatím asi vůbec nejlepší, opravdu už nechybí vůbec nic. Klobouk dolu.

Everwood (2002) (seriál)

Rodinné drama nabité všemi druhy emocí. Výborně napsané, výborně zahrané. Může působit až hodně naivně, ale vcelku tvoří mozaiku našich vlastních životů. Pro někoho přikreslenou, někdo tohle zažil, někdo zažije a někdo se na to bojí vůbec pomyslet, jiný na to zase jen myslí. První serie byla vynikající, v dalších se tvůrci začali soustředit na romantickou stránku a i to se jim vydařilo. Kdo je fanouškem této serie, na poslední díl Foreverwood, který je sice plný klišé a je urychlený kvůli nečekanému konci celé serie, nikdy nezapomene.

Hodiny (2002)

Velmi kvalitní snímek, který zaujme snad vším, co v něm uvidíte, od hereckých výkonů přes dějovou provázanost až k samotnému celkovému poslání celého snímku.

Hráči se smrtí (1990)

Filmu chybí pořádná pointa, jinak námět je velmi zajímavý, ale nedotažený do konce. Schumacher ukazuje, že je poměrně výkyvový režisér.

Na dostřel (1993)

Tradiční americký thriller, který nezklame, ani neohromí.

Truman Show (1998)

Jeden z nejoriginálnějších filmů devadesátých let. Carrey je výborný, opravdu ukazuje, že v něm je velký herecký potenciál. Byl jsem trochu na vážkách, jestli 4 nebo pět, ale díky té originalitě hodnotím takto.

Muž se železnou maskou (1998)

Klasická ukázka zpackaného hollywoodského filmu, který měl být velkofilm.

Oko (2002)

Poměrně zajímavě zpracovaný horor, ale neděsil mě tolik jako Kruh, kterému je trochu podobný.