• Pohádka

Proměny (2009)

Toto zvládnout ve 22 letech si rozhodně zaslouží 4hvězdy! Propracovaný příběh, který do sebe na konci krásně zapadne (myslím, že není jednoduché se do toho nezamotat, je-li film tvořen touto formou), perfektní kamera, výběr herců-super, styl, který se v ČR nevidí! Tento film mně mile překvapil a dost zaujal (oproti např. filmu Normal, který byl zajímavý pouze vizuálně)..Jen tak dál pane režisére, máte rozhodně talent! :-)

CHUD II. (1989)

Nečekané pobavení při scénách hlavního "zombie", dokonce znám uživatele, kterej by si portrét CHUDA měl dát do profilu. Podobnost není náhodná! :-))

Star Trek (2009)

Konečně někdo napravil křivdu, kterou páchal televizní Star Trek mnoho běžným divákům. Kvalitních a zábavných vědecko fantastických filmů je málo, tohle je však jeden z nich, který jen možná mohl ubrat na akčních digitálních efektech a raději přidat něco více k zasvěcení neznalých diváků do širšího děje (civilizace, historie, vztahy).

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

Jediný díl ze série (možná z karate bojovek vůbec), na který se dalo alespoň koukat. Pro mě průměr, partner však z toho těží dodnes! :-)

Top Gun (1986)

Pět hvězd, neboť ve všech tazích na branku Top Gun zabodoval. Herecké obsazení (Cruise, MC Gillis, Kilmer), dojemný příběh lásky, silného přátelství a překonání jeho tragického konce, atraktivní prostředí vojenských stíhačů, jedna z nejromantičtějších ústředních písní filmu všech dob, vynikající filmová hudba - soundtrack. Prostě milovaná klasika!