• Romantický

Trojí život (2018) (TV film)

Tohle je přesně případ, o kterým píše Doležalová v Kafe a cigárko: film, u jehož natáčení se herci skvěle bavili, ale vznikla z toho kravina

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad)

Přijde to jen mně nebo se Nova opravdu snaží o nápodobu Deníku Dity P. ? Kyprá kuchařka,vyňuňaná přesvícená kuchyně, stále opakující se jingly...

Top Gun (1986)

Film kde Cruise proslavil brýle Ray ban aviator :-). Po žhavých výstřelech se na to nedá moc koukat. Ten originál sám vypadá jak parodie...Ale jak Cruise nemusím, tak v tomhle snímku mu to kurňa sekne :-)

Vekslák aneb Staré zlaté časy (1994)

Tvůrci natočením tohoto filmu naprosto poplivali jeho knižní předlohu, která je dokonalá. Hlavní hrdina tam působil jako vcelku frajer, ale ve filmu je to jeliman non plus ultras!!V dnešní době mě navíc irituje to oblečení. Chápu, že se to nosilo ale proč má Zounar se svým velkým pozadím upnutý džíny chápu už míň :-)). Nehledě na to tam v jednom kuse souloží- Nicméně abych jen nehanila, pana Dlaska i Lájoše jsem si přesně tak představovala!!

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost v rámci předpremiéry shlednout 4 díly plus jeden sestřih, musím hodnotit tento seriál velmi kladně. Ten první se možná mohl zdát slabší, ale ty ostatní co jsem měla možnost vidět, jsou hodně zajímavé a netradičně natočené (žádné flashbackové záběry - jak bychom čekali). Výkon Rodena (přestože ho paradoxně moc nemusím, ač ho uznávám) podává skvělý výkon! Velmi přirozený. Aňa Geislerová v dalších dílech se mi také moc líbí - i když její postava je trochu na facku ;-). Koneckonců i ostatní herci (voják z Afganistánu, gymnastka, manželka) hrají velmi přirozeně. Ale jak říkám, viděla jsem zatím jen 4 díly (napřeskáčku) tak uvidíme jak nakonec celá koncepce dopadne...

Discopříběh (1987)

Jako malá jsem to žrala, ale už tenkrát (cca v r. 1994) jsem nebyla schopna pochopit, že mohli chlapi nosit tenkrát tygrovaný legíny a Rudolf Hr. tam má za celý film dva outfity :-D!Trochu mě u toho dnes přepadá deprese z obludné doby a ještě odpornějších sídlišť. Nechtěla bych být tenkrát teen.Ale v době premiéry to musela být pecka, to se musí nechat!!Navíc Potměšil mě baví. Čím jsem starší, tím víc ho chápu (v roli toho otce)..

Jak se krotí krokodýli (2006)

Hvězdičku dávám za krásný interiery a exteriery. Další za malýho Koudelku. Snaha o věrné pokračování předchozích filmů tu byla, ale nemůžu si pomoct vadilo mi to, že v roce 2006 by Vaškovy a jeho sestře bylo o mno víc než tady a děda by byl už asi v pánu. Když vypustím tu příšernou rodinu Nekonečný, Laurinová a spol, dále vše co se týče dědy, jeho "přítelkyň", celé vesnice a pitvoření Nadi Konvalinkové, tak to bylo vcelku koukatelné. Věřím, že dětem se to určitě libí.