Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
29 fanoušků
/ 22 bodů
Žíla
Peter Žilka
Tábor, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Dokumentární
film
TV film
seriál
pořad
divadelní…
USA
Česko
Československo
Německo
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kick-Ass
(2010)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Ledové ostří
(1992)
Zvíře
(1977)
Jak ztratit kluka v 10 dnech
(2003)
U pokladny stál...
(1939)
Láska nebeská
(2003)
Vetřelci
(1986)
Armageddon
(1998)
Tři do tanga
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
22 bodů
Fanklub
(29)
Ej Hlemýžď
villon17
davidek
mancika.n
eyzger
~Maverick~
Kredy
tlkounev
Yarwen
Pinhead
medvidekpu
Benq
ottosson23
JosoWood
Srboun
Koricz
krev
Žilda
BA3X
MMpb
předchozí
1 - 20
další