Den poté (2004)

Po dlouhé době, jsem zase viděl katastrofický film, který se mi opravdu zamlouval. Sice by se mi víc líbilo, kdyby se tam víc něco dělo a nejenom aby se půl hodiny řešilo, že někde blízko rovníku začnou lidi lyžovat, ale to už jenom hledám nepatrné chyby. Efekty byly super

Dexter (2006) (seriál)

Výbornej seriál s hodně neobvyklou hlavní postavou. Nejvíc bych chtěl tvůrce pochválit za to, že dokáží ze sériového vraha udělat miláčka davu. Kriminální případy jsou taky hodně dobré a rozmanité. I po šesti sériích, pořád skvělý seriál. EDIT: Konec stál za nic.

Diktátor (2012)

Už to není "naživo" jako Borat, nebo Bruno, ale i tak sem se skvěle pobavil. Cohen je prostě borec a mezi komedianty je u mě dost vysoko.

District 9 (2009)

Po dlouhý době jsem znovu viděl film, u kterýho si řeknete: "Sakra, vážně jsme my lidi takoví zmrdi? ". Příběh je sice trochu jednodušší, ale zase je silný. Po celou dobu jsem měl v úmyslu dát jen tři hvězdičky, hlavně kvůli nesympatické hlavní postavě, ale nakonec se "polepšil" , jak už to tak ve filmech bývá, tak jsem se rozhodl nakonec ty čtyři hvězdičky dát. Pokud vám nevadí emzáci a chcete vidět jaký jsou lidi svině tak určitě doporučuju.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Mám ve zvyku, že soutěžní pořady a seriály, vždy hodnotím, až po pěti šesti dílech. Ale stačilo mi vidět jeden díl s báječným Richardem Hammondem (Top Gear) a věděl jsem, že se mi tahle show bude hodně zamlouvat. Nikdy jsem neviděl americký originál, ale tenhle britský (narozdíl od Fear Factoru) se mi hodně líbil. Hammondovy komentáře mě vždycky dokážou pořádně pobavit a překážky jsou taky dost zábavné. Budu se dívat ještě na další díly, ale jestli se úroveň zábavnosti nezmění, bude to asi ta nejlepší "překážková" show, kterou jsem kdy viděl.

Dusno (2019) (studentský film)

Nehrál zde Marek Vašut, ve filmu nebyly žádné barvy.

Equilibrium (2002)

No, i když sem si lidi bez citů představoval úplně jinak, byl to skvělej film. Bale to zahrál suprově, jen škoda, že nedali prostor ostatním hercům. Myslím, že tam nebyla scéna, kde by Bale nebyl. Bojový scény byly taky super, klidně bych jich tam ocenil víc. Ta poslední mi úplně připomněla Matrix. Jenom mám jednu otázku. Kde tam sakra hraje Dominic Purcell? Jednou sem si odběhl pro jídlo, takže jestli tam hrál asi 15 sekund, tak tam teda dostal fakt "skvělou" roli.

Farma (2012) (pořad)

Je to sračka bez pořádnejch pravidel. Ale někdy sem se na to podíval, tak tomu nemůžu dát odpad

Free to Play (2014)

Úžasný dokument o e-sportu. Každý kdo si aspoň jednou zahrál Dotu, nebo něco podobného, by si měl tenhle dokument pustit.