Futurama (1999) (seriál)

Pro mě o něco lepší než Simpsonovi, i když se na to nedá dívat pořád dokola. Tvůrci se mohli trochu rozšoupnout což mohli v Simpsonových dělat jen ve Speciálních čarodějnických dílech. Narozdíl od Simpsonů se ve Futuramě aspoň něco mění. Postavy se mi líbí víc a jsou i mnohem zajímavější. Doporučuju.

Gladiátor (2000)

!!!!!SPOILER!!!!!! Úžasnej film, Generál Maximus je sympaťák, vžít se do postavy tedy nebyl problém, takže když umřel, tak mi to bylo líto. Ač musím říct, že je trochu divné, že po zabití římského císaře po něm nepůjde horda římských legionářů a všichni ho poslechnou, když řekne, aby propustili ty gladiátory. Ale i přesto byl film skvělý a vždy si ho pouštím, když chci vidět nějaký film s římskou tématikou.

Gran Torino (2008)

Od filmu sem skoro nic nečekal, jelikož nejsem fanda Clinta Eastwooda a tohle byl můj úplně první film, který sem s ním viděl. A o to víc mě překvapil. Dalo by se říct, že takových filmů o starých nepříjemných dědcích, kteří se nakonec "zlepší" a jsou z nich milí dědouškové je spoustu, ale tenhle je něčím vyjímečným. Hlavně to, že Clint (Walt) je nepříjemnej dědek až do konce, ale cítíte, že se postupem filmu v jádře polepšil. Je to prostě boží film a konec mě úplně dostal. Nic víc, nic míň.

Gravitace (2013)

V kině to muselo vypadat opravdu úžasně. Film jsem viděl ve FullHD na svém notebooku a i tak mi přišla vizuální stránka úchvatná. Také se mi líbila jistá realističnost, díky které působil film uvěřitelně. Bohužel jinak je film v podstatě o hovně. Kdo si potrpí na nějakém kvalitním příběhu nebo nějakých zápletkách, tak ať jde raději někam jinam. Film mi přijde spíš jen jako taková předváděčka nových technologií, které ale fungují na jedničku.

Griffinovi (1999) (seriál)

Kdybych žil v Americe a znal všechny ty moderátory, politiky apod., tak by to byl můj hodně oblíbený seriál. Ale když polovinu dílu ani nevím o kom mluví, tak je pochopitelně těžké pochytit všechny vtípky. Každopádně některé díly jsou opravdu bránici trhající. Ale až od páté sezóny (teda aspoň u mě).

Gympl (2007)

Na český poměry docela slušná zábava. Ale Vorel ml. stojí pěkně za hovno.

Hačikó - příběh psa (2009)

Film, který už od začátku zcela očividně útočí na divákovy emoce. A daří se mu to skvěle...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Pro mě druhý nejlepší Harry Potter a jednoznačně nejlepší film co jsem (zatím) v tomhle roce viděl.Skvělé finále velkolepé ságy okořeněné vynikajícím výkonem snad všech známých anglických herců, ze kterých byl nejlepší Alan Rickman.

Havran (2012)

První polovina filmu byla hrozná, za to ta druhá už byla o mnoho lepší. Trochu sestříhat tu první polovinu a trochu to vybalancovat a byla by z toho skvělá detektivka.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobit měl být rozdělený maximálně na dva díly. Třeti díl byl už v podstatě o ničem. Ale i tak jsem si film náramně užil, Jackson to v sobě pořád má.