Comeback (2008) (seriál)

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej

Gran Torino (2008)

Od filmu sem skoro nic nečekal, jelikož nejsem fanda Clinta Eastwooda a tohle byl můj úplně první film, který sem s ním viděl. A o to víc mě překvapil. Dalo by se říct, že takových filmů o starých nepříjemných dědcích, kteří se nakonec "zlepší" a jsou z nich milí dědouškové je spoustu, ale tenhle je něčím vyjímečným. Hlavně to, že Clint (Walt) je nepříjemnej dědek až do konce, ale cítíte, že se postupem filmu v jádře polepšil. Je to prostě boží film a konec mě úplně dostal. Nic víc, nic míň.

Milionář z chatrče (2008)

Ne, že by se mi film nelíbil. Jenom jsem už podobných příběhů viděl mnoho a to mi trochu zkazilo podívanou. Jinak byl film dobrej. Aspoň ukázal světu, jak se žije (nebo spíš přežívá) v zemi jako je Indie. A vůbec jim to nezávidím.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Seriál jsem začal sledovat teprve nedávno. Měl jsem hodně vysoká očekávání, bohužel první dvě série mi zkazili příšerným českým dabingem. Třetí sérii jsem už začal sledovat v originálním dabingu, což mi o hodně spravilo podívanou. Breaking Bad je jeden z nejlepších drama seriálů vůbec. Bryan Cranston nikdy neměl hrát komediální role, Walter White mu sedne úplně perfektně (což potvrzují i tři ceny Emmy). Aaron Paul sice hraje druhé housle, ale ve své roli je taky skvělý a o Bobu Odenkirkovi ani nemluvím.

Speed Racer (2008)

Moc příjemný film se spoustou super efektů. Příběh je zajímavý, konec trochu předvídatelný, ale jinak jsem se fakt pobavil.

Temný rytíř (2008)

Nevím co dodat. Film mi přišel nesnesitelně dlouhej a za ty 2 hodiny a půl se mi líbilo asi tak 5 scén. Tři hvězdičky jsem dal hlavně kvůli tomu, že Batman je můj nejoblíbenější superhrdina. EDIT: Ještě párkrát sem to zkouknul a ono to nakonec nebylo tak špatný. Hlavní je se ponořit do příběhu a film brát spíš jako drama než jako komiksovku.

Tropická bouře (2008)

Jedna hvězdička za Bena Stillera, druhá za Jacka Blacka a třetí za originální nápad, Jinak mě bohužel film jako celek moc nezaujal. Doporučuju, ale jen pro akční fandy se smyslem pro humor.