Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (310)

plakát

Milionářská bydlení (2004) (seriál) 

Berte to s nadhledem! A pak se člověk pobaví a zasměje. Jak se ti dámy a pánové honí za tím zlatým mamonem. Arogance s ignoratstvím, podejte si ruku.

plakát

Poslední mohykán (1947) 

Krásná (dvoj)role pana Marvana. Nádherná a okouzlující Dagmar Frýbortová a sympatická Soňa Červená. Trochu delší začátek a trochu kratší, nevyužitý konec.

plakát

Bílá nemoc (1937) 

"A na to místo si brousilo zuby pět kolegů a všichni pomřeli na tu bílou nemoc. Člověk by skoro řekl... zaplaťpánbůh za to malomocenství." "To přece dnes žádný stát nemůže udělat, copak jsme dali nadarmo tolik miliard na zbrojení? Věčný mír, pfhh, vždyť je to skoro zločin." "Mluví proti zabíjení, mluví proti našim nejsvětějším zájmům, rozumíš." Hugo Haas, vážná role - bravůrně, jak jinak, zahraná- pacifistického, morálně založeného doktora Galéna kontra arogantní, nacionalisticky zaslepený Bedřich Karen alias profesor Sigellius neochvějně věřící nadpřirozenost vůdce maršála, jehož si trochu nevýrazně zahrál Štěpánek. A v pozadí výborně hrající Václav Vydra st. jako samolibý hňup, jehož výroky (viz. výše) dávají filmu další rozměr.

plakát

Hanussen (1988) 

Dvě strany jedné mince aneb nic není černobílé. Film s nadčasovým tématem, postupně graduje, ale ke konci pomalu ztrací dech.

plakát

Čarodějnice (2003) (seriál) 

Viďen druhý díl. 5 hvězd.

plakát

Ushuaia (1998) (seriál) 

Viděn druhý díl, Hamanové, za pět hvězd.