Spider-Man (2002)

Dobře udělaný, vhodně zvolení herci, Tobey se na to hodí, Williem je perfektní padouch. Neomrzí ani na opakované shlednutí. Na animovaný seriál nemá.

Amazing Spider-Man (2012)

Takže porovnání se bohužel nikdo nevyhne. žádnému z předchozích filmů se rovnat nemůže, herci jsou pro mě nesympatičtí :-( Příběh takovej nijakej, sice tu máme přes 2 hod. materiálu ale nevím, nějak např. osahání schopností apod. okleštěno. Hlavní padouch ujde, na Normana to však nemá. Dokonce trochu upravený děj oproti spider - předloze, vypuštění nějakých věcí + vložení nových = hned všem vybleju, že jsem spidy :D a náznak nějaké zápletky ohledně Petrových rodičů ?? Film není špatný, pobaví, takže 3 hvězdy zaslouží.

Halo Legends (2010)

Výborná věc, Halo universum mám rád. Tohle nám dalo trošku nakouknout, komentář tipu: odpad ! mě trošku vytáčí ale je to o vkusu každého z nás. Nesouvislí příběh ani střídání kresby mě nijak netočí. Ba naopak jsem za to rád, alespoň film není jednotvárný. Nemám vlastně co vytknout! ps. souhlasím s raziel cz: není třeba znát universum, je to výborná sci-fi podívaná :)

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Slabší 5, tak či onak film příjemně překvapil, konec ne moc předvídatelný aspoň né ze začátku. Po delší době dobrej film s bursem, škoda že nedostal více prostoru.

Můj otec je šílenec (2012)

Supr, supr, supr! po dlouhé době dobrá Sandlerovka. Dobře jsem se pobavil, film má 2 hodky a ani chvilku jsem se nenudil. Nechápu zdejší puritány co dobrej film takhle stáhnou....ale každý ví, že zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou.

Prometheus (2012)

Ale jó, to bylo spousta negativiních ohlasů jak je to žumpa apod. No od filmu jsem nic nečekal a dostal jsem pěkný zážitek, herecké obsazení dobré, je pravda že i když film má přes 2 hodky tak mě nějak děj pokulhával. Bylo pár lidí co kňůčelo, že se tam nic nevysvětlilo, já nevím zda jsem viděl nějakej jinej film ale více méně odpovědi jsem dostal, třeba že né přímo řečené ale dostal. Vizuélně film taky nezklamal. Mohlo tam být více alienků ale zde máme mýt prequel a tedy dříve či později se k nim dopracujeme :) viz prometheus 2 ... sice dlouhá doba ale neva. Za mě 80%

Sněhurka a lovec (2012)

Moc a moc jsem se těšil, bohužel to co jsem shlédl se zdaleka nepodobá tomu na co jsem čekal. Pohádka? Fantasy? leda tak z dálky. Měl jsem představu něčeho jako stardust no nedostal jsem. Místo toho slabí děj, hlavně belskurychlé přesvědčení lovce ano musím ji chránit a dalších pár blbostí. Navíc Kristen Stewart je beznadějná. Viděl jsem ji poprvé v nějakém filmu a otřes. Co to má být?! Dobrý den jsem Kristen a v xichtu mám jen jeden vyraz jako když seru :-( Děkuji nechci. Jediné pozitivní a obrovské plus je Charlize. A zde mám další paradox. Charlize namaskovaná jako stoletá je sto krát hezčí než sněhurka. Menší klopítnutí ale prostě to tak je. Ve filmu občas moc pěkné prostředí, víly apod. Škoda, že to nebylo stále. Málem odpad ale díky Charlize jedna hvězda.

Tohle je válka! (2012)

Ale jo, podle hodnocení jsem čekal nějakou hovadinku a vona to bylá parádní odreagovačka. Přijemné herecké obsazení, tento film nezklame, ani nijak neohromí taková scénáristická klasika. Dva chlapi, ženská, triky jeden na druhého a konec, zvolení si jednoho a když zapřemýšlíte kterého hned na začátku máte jasno(no za půlkou určo) + nakopání jedné badass. Narozdíl od naposledy viděného Jumpstreet 21, kdy i toto má horší hodnocení. Což je wtf?

Jump street 21 (2012)

Někdy opravdu zdejší hodnocení velmi překvapí. Tento film měl velký potenciál. Bývalý tvrďák a oblíbence v současné době odpadlíkem a naopak total looser dnes in. To co film ale předl, je ubohost, patos a totální sračka. Jediná světlá chvilka asi jak se sfetujou. Zbytek filmu hmm, hmm, hmm už je konec? Spousta lepších budies filmů když bych měl jeden vyzdvyhnout tak: http://www.csfd.cz/film/255057-poldove/ nesahá ani po začáteční titulky a to ten film má ještě méně. Chápete méně :-D já tedy nechápu ... ps. na zabití času to půjde

Deadman Wonderland: Akai Knife cukai (2011)

Nevím kdo co čeká od OVA nebo ve zdejším případě ODA(defakto to samé :-D )?? Toto je celkem dobré rozšíření reálií z původního anime, kdo čeká uzavření konce je naivní blázen. V 25 min. se to určitě nestatne, tedy zbývá jen nějakej ten prequel jako zde nebo dějová odbočka či pohled na děj, který v anime nebyl ukázán. Zde tedy u ,,vrány,, je zajímavé spatřit, že i on jednou byl citlivý člověk.