Jako za starejch časů (2012)

Těšil jsem se ale bohužel byla mi naservírována jen nuda, která se tvářila komediálně. Zvučná jména to je supr ale chlapi už by to měli zabalit, minimálně Al vypadal v pár momentech, že mele z posledního a to nemyslím, že to hrál.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Po 8 serii musim zmenit hodnoceni,serialu jsem dal sanci a mohu s klidem rici ze 5* si zaslouzi,zadne stagnace,stale vtipny....me prve hodnoceni s jednou hvezdou bylo neuvazene a clovek musi dat aspon dve serky aby tomu prisel nachut;) pak se ale bude vyborne bavit

Nespoutaný Django (2012)

Tak jsem se toho bál z důvodu rozpačitých kritik od kamarádů ale mě výborně pobavilo. Dokonce i ty skoro 3 hodiny utekly jak voda. Výborné hlášky, perfektní přestřelky a supr herci!

96 hodin: Odplata (2012)

Jednička akční jízda, těšil jsem se co přinese dvojka. Tušil jsem, že laťku neudrží(jak už to tak bývá) mé obavy se naplnili. Úvod filmu nuda, nuda a nuda ale chápu je třeba ukázat, že vše je ok a ubírá se dobrým směrem, navodit atmosféru a pak šup řežba. Jen ta řežba nějak nepřišla. Pár hodniček, nějaká ta bitka ale stříhač si asi něco frkl jelikož je to hoooodně zběsile nastříhané takže jak Liam drtí albánce si moc neužijete. To co fungovalo v jedničce je zde již únavné. Škoda.

Naboř a ujeď (2012) odpad!

Bohužel celý film jsem se nudil, nápad nebyl špatný ale zvrtl se v bezduchou sračku, plnou rádoby vtipů/humoru, které bohužel nefungují(u mě). Ani jednou jsem se nezasmál. Škoda trailer vypadal dobře.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednička žumpa, Slyova sebeukájecí odysea ALE toto to je něco jiného, paráda! jsem mile překvapen, ostatní až na Jeta dostali dost prostoru, narážky a hlášky na jiné movie. Uvěřitelnější pohnutky narozdíl od jedničky, tentokráte pravá testosteronová óda alá oldies.

Expendables: Postradatelní (2010)

Hrozná chujovina, začátek šel ale do čeho se tam pak Sly zamotal do ultra hero akce beze smyslu .... ne děkuji k 80 letům se to ani nepřibližuje narozdíl od druhého dílu to je JINÉ to pravé kafe :) Jo jsou tam akční hrdinové ale Bruce a Arnie si tam jen ,,štěknout,, zbytek grupy jede na druhé koleji a Sly se sebeukají ve své nepřemožitelnosti.

Spiderman (1994) (seriál)

Seriál mého dětství(no i když zas tak malej jsem nebyl .. :D) výborný, kresba ujde, samá hláška, poutavý příběh, jen škoda toho konce. Každopádně spider universa se namlsáte až až.

Spider-Man 3 (2007)

Jo jo, kvalitka klesa, moc uspěchané, snaží se toho stihnout opravdu max. protivníků jak nasráno. Chudák Petr, horší 4 si ale přesto zaslouží. Ps. škoda, že venoma takhle odbyly to je námět min. na jeden movie.

Spider-Man 2 (2004)

Drží se kvalit jedničky, doc Oc je dobrej, scena s metrem mě mrazila a dojala :)) jak nějakou patnáctku. Vše odsýpá jak má. Nemám co vytknout.