matiisek

matiisek

okres Levice

• 16.3.2013  00:43
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nepoznám knižnú predlohu, takže sa riadim samotným spracovaním seriálu a dávam 5*. V prvej sérii som si hneď obľúbil postavu Neda Starka (škoda ho). Ako seriál plynul ďalej prirástli mi k srdcu ďalší -- Arya Stark, Tyrion Lannister, Jon Snow, Danearys Targaryen, Jaqen H'ghar/Valar Morghulis. Mám slabú pamäť (:D) ale pokiaľ pamätám, nemôžem sa sťažovať ani na jeden diel. Napínavo ukončená 2. séria, som zvedavý čo bude ďalej.

• 14.3.2013  03:41

Yippee-ki-yay, motherfucker! Bruce Willis v životnej role. Klasika.

• 14.3.2013  03:37
    Vesnice (2004)

Najprv som dal za odpad ale musel som to zmeniť. To hodnotenie si nechám pre iné filmy, predsa len sú aj horšie. Ani neviem prečo ale neznášam tento film.

• 14.3.2013  03:33
    Ostrov (2005)

Slabšie hodnotenie pre nudnú prvú polovicu. Ale je to dobrý film. 58%

• 14.3.2013  03:20

Rozhodne jeden z mojich obľúbených filmov.

• 13.3.2013  00:48
    Bučkovi - slunce, seno, vesnice (TV pořad) (2013)

Chvalabohu ma to obišlo a nevidel som ani sekundu z tejto ********

• 13.3.2013  00:45
    Experti (TV seriál) (2013)

10 minút... viac to nešlo.

• 26.6.2012  12:23
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Nevidel som ani jednu časť a mienim v tom pokračovať.

• 24.6.2012  14:41
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Nevidel som ani jednu časť, reklamy stačili na ohodnotenie.

• 3.6.2012  21:03
    Píseční žraloci (TV film) (2011)

Takéto filmy sa hodnotia buď odpadom alebo 5timi hviezdičkami. Nič medzi neexistuje.

• 8.4.2012  18:06

Nepáči sa mi akým štýlom sa to začalo uberať. Pre mňa najlepšia zo série bola jednoznačne jednotka a hneď za ňou trojka ale s hodnotením nebudem poľavovať. Som zvedavý na Retribution, aj keď nebudem mať predčasne veľké nároky.

• 24.11.2011  13:36
    Gamer (2009)

Nápad dobrý ale zrealizovanie až tak nevyšlo... taká lepšia 1*.

• 2.11.2011  13:08
    Kill Buljo (2007)

Totálna blbosť... paródie si rád pozriem, aj keď tu maju nízke hodnotenie. Ale toto si nezaslúži status odpadu pretože to je sračka. Alebo ako povedal Marshallov šéf z How I Met Your Mother: „To nie je ani sračka... to by bola urážka sračky. Je to sračka, ktorú vysrala sračka.“ Raz som nahodil taký silený úsmev. 1%

• 29.9.2011  14:20

Scéna s motorovou pílou a včelami mi uviazla v hlave :D

• 19.8.2011  15:25

Pri "filme" Raptor Island som sa aspoň zasmial, tu sa mi nič také neprihodilo. 1* dávam len z princípu... hádam sú aj horšie filmy.

• 19.7.2011  00:44

videl som to dokonca... doprdele. 0*

• 17.7.2011  14:09
    Tell (2007)

Markíza vysielala 2 odpady hneď po sebe. Len tak ďalej. 0/5

• 17.7.2011  14:06

Až traja ľudia sa v sobotu 16.7.2011 nudili a pozerali markízu. Pozeral som niečo iné ale cez reklamu som prepol na markízu... tie 2 minúty mi v pohode stačili. 1/2*

• 4.1.2011  02:04

No tak toto je sila! Rád si pozriem takto ohodnotené filmy lebo tie efekty a neznáme herecké obsadenie (až na Lamasa) ma nutia k výbuchom smiechu... aj toto splnilo účel. Scéna keď išiel jeden z vojakov lesom a zrazu sa pred ním objavili 3 sliepky, ktoré boli od neho vzdialené dajme tomu 4m ale on ich zbadal asi o 10 sekúnd stála za to. Potom tam je scénka, kde tá 'agentka' chytila do ruky m4 a chcela zastreliť jednu sliepku, ktorá stála medzi 2 stromami a ona triafala všetko možné... proste stromy, listy, vzduch len nie tu sliepku. A vlastne toto robili všetci či už 'agenti' alebo 'terroristi'. Zbadali tie sliepky, ktoré mali vyhynúť pred niekoľkými miliónmi rokov a oni sa vôbec nečudovali ale brali to ako samozrejmosť. Celý čas ich nazývam sliepky lebo mi ich pripomínali... asi aj hmotnosť mali rovnakú lebo keď behali lesom tak sa ani lístok nepohol... až na jednu stopu v bahne, ktorú niekto spravil formičkou. Raz mi stačilo.

• 16.10.2010  19:24

Nebolo to zlé ale niečo tomu chýba.

• 20.5.2010  10:54
    Ocelový muž (2008)

Teda znesiem toho dosť a rád si sem-tam pozriem dáky odpad lebo sa pri nich smiechu nezdržím ale toto bola fakt sila! Neviem presne koľko... 7-8 minút som to vydržal pozerať? a nemienim sa k tomu vrátiť späť. 0%

• 20.5.2010  10:47

Podľa hodnotení som nečakal žiadny zázrak ale ono sa to celkom dalo pozerať! Fakt som bol pripravený na to najhoršie... zbytočne. Len 2 veci mi vadili - Jeremy London a Paul Logan alias Terminátor, ich by som nahradil za niekoho iného inak všetko bolo v poriadku. Najviac som sa zabával na Loganovi, tá jeho chôdza alá RoboCop nemala chybu + ksichty čo hádzal keď sa chystal na strelbu. Každopádne to pridalo na mojom hodnotení, aj keď tvorcovia filmu asi nemali v pláne rozosmiať divákov. 53%

• 20.5.2010  10:34
    Kameňák 2 (2004)

Film splnil svoj účel = bavil som sa. 78%

• 20.5.2010  10:28
    Kameňák 3 (2005)

Film je plný starých vtipov ale aspoň to vedia uhrať. Pre mňa osobne má Kameňák od odpadu daľeko, to si radšej nechám na iné skvosty. 55%

• 20.5.2010  10:25

Paródie patria do môjho obľúbeného žánru, viem že veľa ľudí má na to iný nazor ale nechápem prečo také hodnotenie? Pár scénok tam bolo smiešnych tak by si to aspoň 1* zaslúžilo

• 20.5.2010  10:18

ja som s TS spokojný tak dúfam, že pokračovanie bude stáť za to :) Christian Bale a Sam Worthington tam perfektne sadli, hudba aj efekty tiež 3*

• 19.5.2010  10:27
    Kameňák (2003)