Znamení koně (2011) (seriál)

Vzhledem ke konkurenci českých seriálů po roce 89 musím tomuto seriálu dát aspoň 3 hvězdy. Sice se nejedná o extra kvalitní snímek, ale je pořád 100 krát lepší než seriály jako Ordinace, Ulice, Pouta a cesty kam si...

Ženy v běhu (2019)

Dost často nerozumím hodnocení na csfd a u tohoto filmu přímo valím oči. 77%? Za co? Film s naprosto jednoduchou dějovou linkou, kde už na začátku víte, jak to celé dopadne. Herecké výkony průměrné, hudba děsná a dialogy? No... snad raději nekomentovat. Dvě hvězdičky za to, že když nic jiného tak vás film motivuje k běhu. (Alespoň do té doby, než se z něho vyspíte.)

2012 (2009)

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmála a milovníci tohoto snímku mi musí odpustit za ten odpad, který mu dávám, ale dle mého názoru si nic moc jiného nezaslouží. Autoři očividně neměli na základní škole fyziku.

24. Český lev (2017) (pořad)

Přesný název tohoto pořadu je "reklama na Masaryka". Jen důkaz toho, že není dobré chodit na filmy podle ocenění. A nemá cenu se za oceněním skleněné sošky hnát. Rozhodující jsou stejně diváci. Co se musí ocenit je Adela Banášová, skvělá moderátorka, která chvílema vypadala, že je stejně jako lidé u obrazovek znechucena tou reklamou na film, který se chystá do kin právě nyní a samozřejmě kulisy a klavírní doprovod Ondřejů.

7 dní hříchů (2012)

Co už jsem psala do diskuze, když jsem viděla Lidice a u nich jsem nadávala na němce, nemůžu pak koukat na takový film a litovat je... Za odsun Němců se v životě nebudu chtít omlouvat. Prostě akce a reakce... Dost drsná reakce, ale dala se čekat. Jasný někdo se chtěl přiživit, ale ne všichni... Prostě ten vztek a pomstychtivost byla za ta léta utrpení logická a silná. A jak už tady wow.ar zmínil, ten plakát? To je vtip? Absolutně se k filmu nehodí. Na film se snad ani dívat nebudu, ale dávám jednu hvězdu jako omluvu, že na tohle nemám žaludek. Hamernannův mlýn mi stačil.