Frajer Luke (1967)

Nejlepší role Paula Newmana..."Nemít na to, to je právě ta frajeřina."

Občanský průkaz (2010)

...smutný příběh smutné doby... Nicméně jsem se u toho mnohokrát i pořádně zasmál.

Quiet Rage: The Stanford Prison Experiment (1992)

Je zajímavé, jak se lidé dokáží chovat v určitém prostředí a situaci. Tento experiment byl sice víceméně neetický, ale zdaleka ne tak, jak tomu bývalo v počátcích psychologie. Pokud bych se měl zaměřit na samotný dokument. Byl velmi zajímavý, především autentické záběry a výpovědi jednotlivých účastníků experimentu. Nicméně vzhledem k tomu, kolik jsem toho o experimentu četl, uvítal bych více informací.

Frajeři (2009)

Velice svérázná animace, ale velmi kvalitní. Dějově to občas trošku pokulhávalo, ale jinak jsem se u toho bavil. No a ten poslední song? To byla prostě a jednoduše pecka s vskutku prvotřídním textem.

Černá labuť (2010)

WOW, tak to byla vážně síla! Myšlenka, hudba, Natalie Portman. Prostě všechno spělo k "dokonalosti". Vážně vynikající film.

Nanga Parbat (2010)

Jeden z nejsmutnějších a zároveň nejsilnějších příběhů z hor si filmovou adaptaci bezesporu zasloužil. A přestože film nebyl úplně ideální, byl věrným přenesením příběhu největšího horolezce všech dob. Reinhold Messner je inspirací pro všechny horolezce a jeho příběh o Nanga Parbat ukazuje, jak zrádné hory mohou být. I ten nejlepší z nejlepších může bojovat o holý život a přijít o to nejcennější.

Srbský film (2010)

NIKDY jsem NIC podobného neviděl. Nemám to s čím porovnat, protože to bylo opravdu nevídané, tudíž hodnocení je velice rozporuplné. Těžko ohodnotit odpadem nebo pěti hvězdičkami, a právě proto 50%

Já, padouch (2010)

Bylo to...dětinské, infantilní, ale tak působivě roztomilé a komické, že jsem se u toho nejen válel smíchy, ale zároveň soucítil s malými "koťátky". Bezpochyby jeden z nejlepších animáků.

Edith Piaf (2007)

Velice smutný příběh jedné výjimečné zpěvačky...