Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi
  • Akční

Sisi (2021) (seriál)

Totálně zmatené a nesouvislé. Titulní herecké duo mělo zhruba takové charisma jako lopata opřená o vrata.

plakát

Vrah přes inzerát (2011) (TV film) odpad!

Notne nepovedeny experiment s natocenim true crime filmu ve stylu Rosamunde Pilcher.

Z jiného těsta (2023)

Politicky nekorektni romanticka komedie, kterou bohuzel dost pohrbiva prefoukla stopaz a momenty, kdy se naopak snazi byt vazna a politicky korektni. Na to, jak rozmachnute to je, je konec sity hodne horkou jehlou, pateticky az hruza a postrada potrebny uplifting efekt. A skoda, ze Duchovny nedostal vic prostoru.

Bledé modré oko (2022)

Krome Dadlyho hereckeho koncertu, kdy solidne kope rit i Baleovi, neni moc o co stat.

Večírek (2021) odpad!

Vypnula jsem to po prvnich trech radobyforech o gayich a hazeni holkam prasku do piti. Je fakt smutne, co Suchankovi prijde vtipne. Misto toceni takoveho filmu si radsi mel dat facku na probrani.

Wednesday (2022) (seriál)

Nejdriv jsem k tomu uplne duveru nemela, a to predevsim po prvnich scenach s Morticii a Gomezem, plus mi to prislo malo dark a divne napsany. Ale! Casem me to proste prevalcovalo a tesila jsem se na kazdy dalsi dil. Skvele.

plakát

Koruna - Série 5 (2022) (série)

Uplne zbytecna serie s nijakym pribehem a slabyma hereckyma vykonana.

Císařovna (2022) (seriál)

Scenaristicky to kulha jak kun po Velke pardubicke a v tomhle pripade tolik dulezite kostymy a sperky vypadaji jak z vyprodeje v Haemku.

Zloděj životů (2004)

Spoiler alert. Zabijakem jsou v tomto filmu scenaristi a Jolie. Protoze kdo je vrah vite, na rozdil od jebnute agentky FBI, uz po prvnich peti minutach.

plakát

Před vraždou (2022) (seriál)

McGuigan a Moffat potvrzuji, ze jsou mistri ve vorani poslednich epizod (Sherlock, Dracula).