Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
30 fanoušků
/ 24 bodů
Valgaav
Jaroslav Černý
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Filmový a knižní fanda
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Japonsko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor
(1984)
Vetřelci
(1986)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Schindlerův seznam
(1993)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Kmotr
(1972)
Gladiátor
(2000)
Tenkrát na Západě
(1968)
Casino Royale
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
24 bodů
Fanklub
(30)
AllShallFall
Djarda
Hony01
prochyy
Baboonek
Darth Revan
konray
Bujonek10
Ogen
Prcin
sun.care
biglion
LordSnape
venison
Vercinka.
ctirlistek
Mayandra
LeSuperGuerrier
M.anicka
JankaJBLK
předchozí
1 - 20
další