Lupin (2021) (seriál)

velmi dobré

Dolittle (2020)

No jistě, dát plný počet hvězdiček je zavádějící, ale dávám to proto, že filmů na které mohu vzít děti 8, 14 a taky se u toho zabavít je tak zoufale málo, že si to ty hvězdy zaslouží, nenudili jsme se celých 100 minut a budu-li hledat umění půjdu do jiné kategorie než rodinný film.

November Man (2014)

Velmi slušně udělaný film. Decentně podhodnocený, ale rozhodně mě nenudil.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Jednoznacne skvely film. Nejsem zadny filmovy expert ani radoby filmovy kritik onanista. Proste jen vnimam film jako celek a tento kousek je vyvazeny porce stupidnosti je minimalni oproti jinym hodnotam.

Tři mušketýři (2011)

Film především pro větší děti a tak ho taky vnímám. Zábavný a násilí a bitky co tam jsou působí spíš komicky - líbilo se mi to a navíc je vizuálně dost zdařilý...

Američan (2010)

Rozhedně nadprůměrný film, dost chytrý a napínavý a navíc na Castel del Monte mám ty nejlepší vzpomínky, nějaký čas jsem tam taky byl

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Po shlédnutí hodnocení na ČSFD jsem šel na film (na přání mé přítelkyně) s takovým despektem, že mne mohl již jen příjemně překvapit. A taky se stalo. Film je opravdu předlouhý a absence některách scén by mu sice ubrala na délce, ale přidala na kráse. Ale přesto jsem si z kina odnesl pár postřehů, které se budou do života hodit.

Kniha přežití (2010)

dost drsný ochránce Bible, té krve tam bylo víc než by se k uvedenému tématu hodilo a vůbec ty apokalyptycké americké pitominy mi nějak nejdou k duhu,,,ať tam hraje Washington nebo Smith

Kuky se vrací (2010)

Film jsem shlédl s dcerou před dvěmi dny. Překvapilo mě, že dnes chtěla vyprávět o Kukym. Takže má z filmu mnohem větší zážitek než z většiny 3D dětských akčních filmů na které už druhý den zapomene. Líbil se jí mimo jiné Svěrákův hlas - zná jej z písniček a věřila mu. musím konstatovat, že je to odvaha natočit hodinu a půl příběhu s takto roztodivnými loutkami. Inspirace odjinud je zřejmá a Svěrák ji nepopírá . Na konci titulků je poděkování F. Skálovi

Mňága & Žďorp On Stage (2010) (koncert)

Tento koncert jjsem viděl na čt2. Zcela mi napravil neuvěřitelně zpackaného a smutného Silvesttra 2010. Mňága je kapelou starších pánů, ale ukázali, že muzika je pořád baví a hlavně jim to perfektně šlape.