Podfu(c)k (2000)

Toto je nobl, luxusne a exkluzivne.Videne snad 100x a zerem kazde jedno slovo a scenu v tomto megafilme!!!

Crazy Heart (2009)

Velmi mi to pripominalo film The Wrestler ,ale bohuzial ma tento film nezasiahol tak ako vyssie spominany. Musim sa priznat ze som tento film videl na viac krat lebo ma vzdy nieco vyrusilo a mozno to mi ubralo na atmosfere a "vžití sa" ,no mozno skusim pozriet druhy krat a mozno dospejem k inemu hodnoteniu.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Nebolo to najhorsie, musim povedat ze sa nato prijemne pozeralo a vcelku mi to zlepsilo naladu, taka usmevna jednohubka so stastnym koncom.

Dostaň ho tam (2010)

Necakal som nic ,respektive som si vravel max 3* a bude to film na ktory o 2 dny zabudnem, malo som cakal dostal som vsetko. Mozno som to s tymi 5* trochu prehnal ale podla mna to bola parada, uz dlho som sa nezasmial tak s chuti ze mi az vysli slzy a plus to vsetko nebolo to az tak tupe ako sa to zdalo byt da sa z toho vziat vcelku vela peknych myslienok a taky ten dobry pocit po filme, ked este nejaku dobu nad tym proste musite premyslat a prehravat si v mysli jednotlive sceny. Neviem cim to je ale dostalo ma to.

Kick-Ass (2010)

Opat po dlhej dobe nieco co ma na dve hodiny priputalo k stolicke a prinutilo ma si to brutalne uzivat.

Špatnej polda (2009)

Este v polovici filmu som chcel napisat ze pekny film o cloveku ktory moze vsetko a zaroven nemoze nic, no potom mal Cage trosku viac stastia a toho happyendu je trosicku skoda cakal som nieco viac zdrvujuce a poucne, no aj napriek tomu film vyviazol celkom bez zraneni a bavil som sa ,)

Expendables: Postradatelní (2010)

Nežerem filmy typu "Steven Seagal" kde je clovek ktory je prakticky nesmrtelny. Ked ale spravite film kde takychto "nesmrtelnych" je cela hromada a vas ani vo sne nenapadlo ze mozu byt vsetci pokope v jednom filme je to brutalne a ja som sa pri tom uzastne bavil! Yeeaah

Predátoři (2010)

V pohode béčko s pozeratelnym vizualom, dej trosku opotrebovany ( zaciatok mi trosku pripominal CUBE ale bol zaujimavejsi ako koniec ) a trosku logickych trhlin - SPOILER ( ste na planete predatorov, ste v miestnosti plnej zbrani, utekate z miestnosti plnej zbrani vsetko co si ale vezmete su svetlice ) atd. . btw original som nevidel.