Bez soucitu (2010)

John Travolta bol skvely, ale poslabsi scenar a dusu postradajuce prevedenie filmu mi zabranuje inak tento nie zly film hodnotit lepsie.

Fast Food Nation (2006)

A takto to v zivote chodi, ten nazveme to "kolobeh zivota" ako bol vo filme krasne vykresleny mohol mat trochu viac šťavy, miestami film stal ale to filmu neubralo tolko aby stratil pointu.

Dokonalý smysl (2011)

Absolutne dokonale dielo, tvorič myslienok ,smutne a zaroven plne nadeje. Pri sledovani tohoto filmu sa mi zastavoval dych a nutil moje ja hlboko sa zamyslat. Pre niekoho nie, no premna obrovsky zivotabudič, ktory na vsetky cierne a sive veci dokazal priniest svetlo. Dakujem.

Povinnost a čest (2012)

Herecke vykony trochu pokulhavali ,ale na druhu stranu mali to byt marinaci ktori cely svoj zivot su zvyknuty na "pane ano pane" a myslim tym padom ze to k tomu tak trochu aj patrilo. Absolutne vynikajuce akcie ake som uz dlho nevidel a koniec ma dohnal az k slzam, nemozem inak ako za 5* ,bolo to vynikajuce a kazdemu tento skvely filmovy zazitok ako som mal ja vrelo odporucam. “So live your life that the fear of death can never enter your heart. Trouble no one about their religion; respect others in their view, and demand that they respect yours. Love your life, perfect your life, beautify all things in your life. Seek to make your life long and its purpose in the Service of Your People.When it comes your time to die, be not like those whose hearts are filled with the fear of death, so that when their time comes they weep and pray for a little more time to live their lives over again in a different way, sing your death song and die like a hero going home.”

Strážce divočiny (2009)

Velmi pekny dokument o velmi krasnej slovenskej prirode. Pacilo sa mi najmä ako ukazali silu prirody a ze si dokaze poradit aj sama.Napriklad to ze stare stromy padnu ,neznamena katastrofu, ale prave naopak znamena to start pre novy zivot ci uz stromov, zivocichov alebo zvierat. Nevravim ze clovek by nemal prirode obcas pomoct, ale velke zasahy - aj ked s dobrym umyslom mozu byt niekedy viac na skodu ako uzitok.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Obrovska skoda, to co vsetko robilo jednotku jednotkou tu je to len slaby odvar toho vsetkeho a uz to vobec nema taky smrnc, naboj a vtip. Je to pochopitelne ked chcete spravit druhy krat to iste, bolo to ale treba?

Greenberg (2010)

Poslednych zhruba 25 minut bolo najlepsich, no aj tak to film nezachranilo.

Projekt X (2012)

V pohode komedia ktora pobavi, zabezpeci vam riadnu show a ukaze vam maximum toho ako moze nekontrolovatelna a destruktivna party vypadat-dopadnut.Ak teda tuzite po podobnej epic party toto je navod,ale pamatajte ,nasledky su nicive.

Moneyball (2011)

Nato ze s baseballom nemam absolutne nic spolocne a cakal som ze prave tato tematika mi bude vo filme vadit ,som bol velmi milo prekvapeny. Aj napriek dlksej stopazi ma film nenudil a dobre som sa prinom bavil.