Jackass 3 (2010)

Další nářez těhle bláznů, nebo spíš magorů. Nejpovedenější díl jednoznačně, ale z některejch scén se fakt dělá špatně. Jak někdo je obklopen hovnama, nebo zvrací na kameru vidět nemusím. Přesto ale převažují naštěstí scény vtipné.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Takový ten pocit, když vás film vtáhne a už nepustí.. přesně to se děje tady. Boží postavy, akce, soundtrack, scény... a jedna z nejzábavnějších scén u akčního filmu co jsem za dlouhou dobu viděl a to autobusová zastávka.

Jak na holky (2009) odpad!

Po dvaceti minutách vypnutá televize a radši jsem šel spát. Pro mě aspirant na titul nejhorší film vůbec.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Simon Pegg je prostě výbornej. Připadá mi, že v každým filmu opravdu hraje kus sám sebe a výsledek je znát. No a pak je tu Kirsten, kterou prostě žeru.

Já, legenda (2007)

Will Smith opět nezklamal a po já Robot další skvělé Scifi. Tenhle styl Willovi opravdu sedí. Film mě upoutal některými efektními scénami a hlavně příběhem. Opravdu kvalitní snímek.

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

Jakožto rodilý kladeňák a obdivovatel Jardy nemůžu bejt u tohohle dokumentu objektivní, takže bych dal 5 hvězdiček i kdyby to bylo hrozný, což ale nebylo a zase jsem se o Jardovi dozvěděl něco nového.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Do poloviny filmu to mělo slabší rozjezd a nacházelo se zde pár vtipných momentů, ale pak přišlo něco co jsem opravdu nečekal a to byl naprostý masakr. Film se změnil na akční komedii a této době, kdy se drtili hlavy a zabíjeli postavy si udržoval poměrně vysoký standart vtipu. Hlavní hrdina, téměř bezchybný policista Angel ( Simon Pegg) je přeřazen z Londýna na vesnici Sandford, kde hned první den pozatýká několik lidí, a to i svého budoucího kolegu Dennyho. Najednou ale se začnou zabíjet lidi, a Angel přichází na to, že se jedná o vraždy a ne o nehody, jak si myslí lidé z vesnice., ale nikdo mu nevěří a potom začíná pátrat po ne jednomu člověku, ale více lidech, kteří zabíjejí až přijde na to, že jsou to lidé, kteří se stají o "obecné blaho" . Film plný překvapení a opět skvělý britský humor a Simon Pegg.

Jeff, který žije s mámou (2011)

Příjemný a celkem inspirující film se super hudbou, která ten snímek perfektně doprovádí. Jasona Segela začínám řadit mezi oblíbené herce.

Jump street 21 (2012)

Solidní chujovina se spoustou vtipných momentů a akce. Ideální film na odreagování a pobavení. Potěšilo slyšet na párty Foster The People :)