Městečko South Park (1997) (seriál)

Seriál na kterém jsem vyrůstal a který mě stále baví a i nové díly mají něco do sebe. Je to sprosté opravdu hodně, ale také zatraceně vtipné a některé hlášky kolují mezi mladými lidmi stále. S Cartmanem, Stanem, Kylem a Kennym, ale i dalšími obyvately SP se opravdu bavím a určitě tomu nebude jinak i u dalších chystaných dílů. Některým lidem se SP nelíbí kvůli použitým výrazům v seriálu, což je pochopitelné. Ale je potřeba si uvědomit, že Matt Stone a Trey Parker jsou géniové, kteří si z každé věci, události a osobnosti chtějí udělat maximální prdel ať už je to tragédie, nebo naopak a bez sprosté mluvy to prostě nejde a tyhle dva borci to prostě umí jako nikdo.

Millerovi na tripu (2013)

Po http://www.csfd.cz/film/273582-zkus-me-rozesmat/ konečně velmi dobrá rodinná komedie. A opět na tom má velký podíl Jennifer, ne že ne ale i ostatní herci jsou zde vynikající a konkrétně u Sudeikise jsem si v tomhle filmu potvrdil, že je to šílenec, který do budoucna může natočit víc takových povedených filmů a narozdíl od některých svých kolegů ty vyloženě trapné filmy ke kterým pak většinou spadají už má za sebou, tak snad se k nim nevrátí.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Shlídnutá první řada, není to vůbec špatný, ale vede to tam Nathan a jeho hlášky a magořina. A bez něj nevím nevím jestli by to mělo takový hodnocení. Horko těžko asi.

Moneyball (2011)

Úžasnej film. Povinnost pro fanoušky sportu jako takovýho bych řekl. Nemám co bych vytknul.

Mordparta - Nevěsta (2016) (epizoda) odpad!

Billboardy a reklama = Hodně. Napětí? Žádné. Autentičnost? Nulová. Herecké výkony a scénář? Bída. Zvuk? Děs. Neubráním se srovnání s případy 1. oddělení, které měli všechno a upoutaly každým dílem a hlavně poměrně autentickým vyšetřováním. Mordparta ničím nezaujala a neočekávám, že by další epizody měli něco víc. Je to zklamání.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Rowan Atkinson a jeho legendární seriál. Tohle prostě nemá chybu a kdo to nezná, jakoby nežil.

Muži v černém 3 (2012)

Jsem fakt mile překvapen. Čekal jsem jak už to tak bývá, že se to nepovede, ale díky bohu povedlo se a je z toho velmi solidní trilogie :-)

Naboř a ujeď (2012)

Dax Shepard ukázal, že oddychovej film s trochou vtipu a akce, kterej sice do světa díru neudělá, ale přesto něčím zaujme(sympatický výběr herců, hudba, auta) se dá natočit i v dnešní době ve filmovém průmyslu za minimum peněz a za to má můj respekt a mělo by si z něj vzít příklad víc filmařů.

Našrot (2013)

1 hvězdička pro mě za to, že jsem to dokázal dokoukat až do konce.

Návrat do budoucnosti (1985)

Zemeckis a natočil něco, co nikdo jentak nepřekoná v tomto žánru. Návrat do budoucnosti je prostě další z klasik, která nemůže omrzet a je pro každého. Michael J. Fox jakožto vycházející hvězda a bláznivý doktor Christopher Lloyd fungující jako dvojka, která se vypravuje do různých časových destinací. Navíc nemůžu zapomenout na skvělý soundtrack, který doprovází celý film.