Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 3.2.2019  13:12

Vysmech filmum s podobnou tematikou, az mi z tech dialogu bylo trapne. Tim nechci znevazovat skutecnost, protoze ta je opravdu jina.

• 28.9.2017  20:46

Ten bracha si tri zaslouzi.

• 17.8.2017  01:55
    Mlčení (2016)

Jsem ateista, ale respektuji víru v náboženství a stará klasika Misie je jeden z mých oblíbených filmů. Filmů o cestě víry a vůli ji praktikovat i v nehostinných podmínkách je dost a tento se od nich ničím neliší, nepřináší nic nového, a proto jsem se tak neskutečně, ale neskutečně nudil.

• 13.2.2017  18:34
    Trollové (2016)

Animak v kině by měl myslet aspoň trosku i na lidi, kteří tam s těmi dětmi jdou! Tohle bylo to utrpení, mládeži od 8let nepřístupné!!

• 9.2.2017  09:39

Sem rád, že to tolik netlačilo na pilu a všechny rasistické situace se vyřešili v klidu, až jsem měl pocit, že koukám na film z distribuce Disney. Pro mě feel good movie.

• 8.2.2017  06:58

Zcela neobjektivně tenhle film prostě nemám rád, ať se snažím sebevíc a to se mi před oči dostal třikrát, tak ho nemůžu vystát. Pro mě je to zmatená nuda, kde každá role ztvárňuje pomatené zoufalce, které v reálu jsou holkami nazývání "jen kamarádi" a jejich jedinou činností, je litovat samy sebe a dostávat se do trapných situacích. A to fakt nemám rád.

• 4.2.2017  19:07

Kdyby skutecny vrah vsechno poprel, jak by mu to prokazali, jediny dukaz byla vidina a to, ze se u rybnika poprali, mohl svest na tu treti osobu, kterou potvrdila i napadená.

• 24.8.2016  17:49
    Táta sekáč (TV seriál) (1990)

To sem opravdu jediny, kdo se na to jako maly dival:) psal se asi rok 1999 plus minus a toto davali, kdyz jsem vstaval do skoly. Nejdriv jsem to poustel jako kulisi, pozdeji si to zamiloval, ze se mi hned vstavalo lepe do skoly:)) napjaty, jestli se objevi konecne ten pravy tata sekac pro Judy:))

• 8.8.2016  12:40
    Jason Bourne (2016)

Přišlo mi, že tentokrát je tam Bourne jen do počtu, jako by tam vůbec neměl být, ale prostě šel kolem a někdo si toho všiml.

• 16.6.2016  23:11
    Malá smrt (2014)

Úchylky zajímavé, ale závěry pár příběhů až zbytečně "unhappyendské", nemyslím si, že kvůli trapnosti z odhalení fetišismu z pláče, donutí někoho lhát až tak do krajnosti. Pod tři nejdu jen kvůli povídce se znakovou řeči, to bylo opravdu super :)

• 10.1.2015  04:22

*****Spoiler****** Chudák kluk, zemřeli mu rodiče, bratr a robot, který na konci už projevoval prvky umělé inteligence a takového už znovu nepostaví! Navíc žije se svobodnou tetou, která je docela sexy, tak v čem je její chyba..možná to má něco společného s tím, že za celý film neprojeví lítost nad ztrátou staršího syna její sestry/bratra..Ale jo, nebýt podle mě zbytečně dramatického profilování hlavní postavy, tak je to obstojný animák. Ale vzhledem k tomu, že Hiro (byl to amík nebo japonec?) se naučil jednu hrozně důležitou a ve filmech tak málo objevovanou věc, že POMSTA NIC NEŘEŠÍ, nedám tomu víc, jak tři a doufám v lepší animák v nominacích.

• 10.1.2015  00:51

Kdyby ho nezastřelil, tak by tento film nikdy nevznikl. Nudný film o člověku, žijící ve stínu své rodiny, opovrhovaný svou matkou a snahou dokázat, že je něčím víc a získat respekt od ostatních, i když neumí, nezná a neví jak. A souhlasím s tím, že polovinu výkonu Carella tvořila maska, vždyť většinu času jen zíral a makeup hrál za něj. Postava Marka byla jen do počtu, jo nebyl nejchytřejší, ale uvědomil si, že je jen hračka a mohl odejít mnohem dřív nebo to brát prostě s nadhledem, dát Du Pontovi, co chce, dostat za to prachy a přitom si jet svoje. To jsem zase chytrej co:))

• 18.12.2014  21:50
    Tři bratři (2014)

To si dělaj srandu s tou Karkulkou. Kluk si zamluví osmiletou holku, že si pro ní za pár let přijde, at žije multikulturismus v českých pohádkách. Ale teď vážně, vizuálně super, je to hodně prosté a jednoduché, ale holt je to malé děti. Ale vyzpívávat mluvený text, bylo něco tak nenesitelného, že jsem se skoro až styděl za herce, kterým to nešlo.

• 6.11.2014  14:03
    Vejška (2014)

Po dlouhý době se zcela rozcházím se zdejším hodnocením, jedno velké klišé, bez příběhu a Vorel, který si ani neumí při natačení oholit chmíři pod nosem. Možná, že jen nehápu význam načmaraných podpisů na zdech, autech apod. , i když u psů mi to nevadí.

• 2.11.2014  21:11

Většina vyzdvihuje nevstřícnost vyprávění či snad, že právě nulový přiběh dělá velký přiběh. Přijde mi to jako jedna parafrázovaná seminárka na na téma, k němuž bylo napsáno už mnoho a lépe. Vždyť každá postava ve filmu je klišé, které jsme už viděli a svým chováním ničím nepřekvapí.

• 2.11.2014  16:07
    Jersey Boys (2014)

Připomnělo mi to film Temptations, který byl ale o třídu lepší. Rutinní film o kapele, jejichž dramatické momenty nevybočují ze života jiných lidí. Dvě hvězdy jen za to, že teď vím, od koho ty písničky jsou.

• 24.10.2014  13:20
    Hercules (2014)

Žádné příšery a příběh z času dávných, kdy jen jeden můž se dokázal postavit...králi, co chtěl moc a jeho armádě, kterou během pár dnu vycvičil. A Rock snad nemohl vypadat směšněji od víly zuběnky. Přemýšlím, jestli jsem nějakou scénu ještě nikdy nikde neviděl...kámoš, co zmízí a pak se vrátí, krásná žena, co klame vzhledem, ale umí bojovat, matka, co brání syna, král, co chce moc, druhý král, co chce moc, neznámý bojovník, který jako jediné dítě přežil a jeho poslední a první slova jsou Herkule a mladý panoš, co najde své koule. A Joseph FIennes vypadá jak Tom Hanks ve Philadephii, tu hrali vzal snad kvůli nějaké sázce ne?

• 5.10.2014  23:44
    Lucy (2014)

Možná je to je blbost, nechci o něm dlouze přemýšlet a pitvat to, protože jsem se ani chvíli nenudil, bavilo mě to a tenhle pocit si chci ponechat.

• 21.9.2014  13:17
    Transformers: Zánik (2014)

Táta, který moralizuje svoji 17letou dceru, která vypadá na přes 20 a přítele, který má vizáž 25+? V roce 2014? Po všech těch sériích prciček, je to opravdnu nutný tomu věnovat třetinu filmu? Viděl jsem všechny díly, nepamatuju si ani jeden. Robovězení, robobachaři, robopsi...pak tu máme lidskou svobodou, robogenom, abychom si mohli vytvářet vlastní robůltky, protože lidstvo je hrozně nenažraný, nikdy se nepoučí a vždy vás zradí. A ty zpomalené záběry, kde mi měla emoční stabilita vylítnout na maximum a cvrknout do kalhot bo snad vyronit slzu? Pro mě zatím nejhorší blockbuster roku.

• 18.9.2014  23:28
    Dárce (2014)

Když se děda na režiserském křesle musí vypořádat s teen feelingem, nemohlo to dopadnout lépe. Možná bych hodnotil méně, ale ve srovnání Divergence, která je sračka, je toto pubertální film na úvrovni.

• 22.8.2014  13:01
    Proboha! (2008)

Dávám za tři, protože sám jsem ateista a stejné otázky jako Bill pokládám fundamentalisticky věřícím a z větší části i jako Bill přemýšlím, ale on ten dokument sám vede jako extrémně nevěřící bez možnosti přijmout opak. Nediskutuje, jede si svoje, skáče do řeči a nenechá si nic vysvětlit a když už, tak nenaslouchá a čeká, až si může při nádechu druhého rejpnout. Káže vodu, pije víno:)

• 1.8.2014  13:17
    Nejsem do tebe blázen (TV seriál) (2014)

Upřímnost je sexy.

• 1.8.2014  13:15
    Rush (TV seriál) (2014)

Po dvou dílech zatím spokojenost, je to takový kříženec mladého house, donovana a hanka.

• 16.7.2014  01:02

"Obyčejný film"

• 7.7.2014  10:33
    Noe (2014)

Když si odmyslíte, že tomuto věří polovina světa, tak je to docela solidní drama.

• 4.7.2014  15:54

Nejsem věřící, protože ČR je z větší míry ateistická země a nejsme prostě vychováni k víře v boha. Ale pokud někomu víra pomáhá k lepšímu životu, tak jen dobře pro něj, nesmí se z toho stát ale fanatismus. Bohužel tyhle fanatici využívají chudých častí země, kde lidi neznají kritické myšlení a dokonale si je dokáží omotat kolem prstu a tím uspokojit svoji duši, jak moc pomáhají lidem a bůh je za to miluje. Ať zkusí přijet k nám klepat v panelacích na neznabohy a obracet je k boží cestě. Rychle by se vraceli zpátky k rodičům, aby si stihli podat přihlášku na vejšku. Pak je tu druhá skupina a to jsou ti chytří, protože díky bohu ze šíření víry dokážou vymáčknout pro sebe pěkný prachy.

• 3.7.2014  01:05
    Constantine (TV seriál) (2014)

Hodnocení prvního dílu. Jsem fanoušek Constantina, takže jsem byl připraven mnohé odpustit, kdyby měl matt ryan černé vlasy a né tenhle blond přeliv, bylo by to lepší. Ale to je jen moje představa constantina:). A hle, bavilo mě to, i přes tv triky je to zdařile kreativní a jsem zvědavý na pokračování.

• 1.7.2014  06:23

Takhle mi prostě nestačí, zbýtečné vypisovat proč.

• 29.6.2014  09:19
    The Flash (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu.

• 28.6.2014  14:01

Ještě neposílám Setha do rakve, stále si myslím, že patří mezi nejlepší novodobé talenty a jsem rád, že narazil tak brzo. Protože tohle hraničilo s klubem sráčů.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11