Bill (2007)

Žadná přisládná romantika, jak jsme poslední dobou zvyklý. Žadný přeplácaný high humor. Žadný happy end ala všichni se dáme na konci dohromady. A to je dobře. Příjemný film, který jede v lajně průměru, ačkoliv je znát, že se tvůrci snažili o mnoho vic.

Soudný den (2008)

Mohl to být dobry blockbuster, jen kdyby se toho ujal někdo jiný, někdo, kdo víckrat řekne NE, takhle by to nešlo.

Klementýnka (1985) (seriál)

Jediné, co si z tohoto serialu pamatuju bylo to, že patřil k mým oblibeným, spolu s Tátou sekáčem..nj..bylo mi tak sedm osm = )

27 šatů (2008)

Uprimne mam slabost pro romanticky filmy, ale tento je nejhorsi,co jsem kdy v kine videl. nuda, klise, a ustredni par se k sobe absolutne nehodil.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Ani se mi nezdálo,že by ten film byl o Asterixovi a Bellovi, vlastně nebyl, 90% scének bylo nezajimavých, ohraných, prostě nuda. Hvězdicka za Zidana.

Já, legenda (2007)

Čekal jsem epos jednoho člověka, dostavil se mi možná tak Rezident Evil 8

Hitman (2007)

Film nehodnotím, zatím jsem ho videl jen v kinoripu, ale co se tyce obsazeni hitmana, tak jsem spokojen.

Beowulf (2007)

Tento beowulf mě nenadchl, mám slabost pro béčkového beowulfa v podání Lamberta, vosková Angelina vypadala přesně jako ve svym oblečku jako lara croft: )), ani přizařená osobnost beowulfa mi nebyla blízká, mám radší víc cool, než pouhé pokřikování I AM BEOWULF!