Walk the Line (2005)

Tohle je film, který dokážou ocenit jen američani, protože to, co johny cash znamenal, ve filmu neuvidíme a z plejády opileckých, zamilovaných koloběhů ani nepochopíme. Když k tomu přidám nemelodické odrhovačky, u kterých jsem si řikal, že to dokáže zazpívat každý druhý zpěvák (či herec jako phonenix) a říká se, že v té době i ti, co neposlouchali country, ho poslouchat začali...ptám se proč?

Bravo Girls: Opět v akci (2004)

Dokud to vypadalo jako parodie na roztleskávání, tak jsem bavil..pravda byla krutá..klišovitá..splaškovitá..ale zasmál jsem se..dvakrát.

Hledání Země Nezemě (2004)

Žádné bim bac, žádné velké woww, ale čistý jemný příběh. Tak to mám rád.

Nakládačka (2004)

Doufám, že už ,,Lil Kim,, v žádnym filmu neuvidim. Taneční kreace jsou jediné proč jsem se vydržel dívat, ale o dva stupně lepší je určitě film Rozjeď to.

Perfektní skóre (2004)

Když jsem viděl v žánru Krimi/Thriller čekal jsem, že to bude něco vážnějšího,ale je to prostě jen teen oddechovka a ty já i rád. Příběh je za hvězdu. Ta druhá je za asiata, který mě opravdu dokázal rozesmát..no a že třetí je pro Scarlett...;)

Spider-Man 2 (2004)

Fantasty film, kde každou chvíli někdo křičí, malé dítě vytahuje 80kilového chlapa a pavoučí silou zastaví vlak.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zcela neobjektivně tenhle film prostě nemám rád, ať se snažím sebevíc a to se mi před oči dostal třikrát, tak ho nemůžu vystát. Pro mě je to zmatená nuda, kde každá role ztvárňuje pomatené zoufalce, které v reálu jsou holkami nazývání "jen kamarádi" a jejich jedinou činností, je litovat samy sebe a dostávat se do trapných situacích. A to fakt nemám rád.

Vzpomínky na lásku (2004)

Ještěže neměla psa jménem Hačiko. Kdysi nejchůdší stát světa dokáže natočit úžasnou romanci, zatímco naši tvůrci se furt utápí v totalitě.