• Krátkometrážní

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

3 různé příběhy v 5 minutách...skvělé a písnička je taky parádní...ale to se tu nehodnotí já vím xD

P!nk - Trouble (2003) (hudební videoklip)

P!nk přijede do města, všechno rozbije, všechny zmlátí a ještě při tom hraje skvělá hudba a má na sobě sexy obleček...potěšení pro oko diváka ^^ xD

Blink 182: Stay Together for the Kids (2002) (hudební videoklip)

Boží písnička jedna z nejlepších co jsem kdy slyšel...má neskutečné grády...prostě Blink v tom nejlepším!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Neskutečný příběh....přiznám se, že nemám moc rád tak dlouhé filmy...ale toto byl úžasný zážitek...film mě do sebe vtáhl a už nepustil...kdybych sledování nemusel několikrát přerušovat (sledoval jsem to na noční v práci a musel sem chystat snídaně pro hosty) tak by byl zážitek určitě ještě o něco větší...ale i tak prostě WOW....nedokážu si představit, že bych tak (nebo vůbec někdo) žil...*There is always hope even for broken toys*. PS: aspoň vím co si jako další knížku přečtu :) PS2: 1000 hodnocení...rozhodně jsem rád, že to získal zrovna tento film :P

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Bezkonkurenčně nejlepší díl celé série...prostě film bez jediné chybičky a vždycky se na něho rád znova a znova podívám :) parádička!

Na divoké vlně (2012)

Přestože jsem vnitrozemská suchozemská krysa tak miluju moře a surfování a mám k oběma věcem neskutečný obdiv. Nevím kdy mě ta moje posedlost surfováním popadla, ale vím, že pokud to někdy nezkusím, neumřu jako šťastný člověk. Po celou dobu filmu jsem měl v srdci takový zvláštní pocit radosti, který mě u filmů moc často nepotkává...neumím si to vysvětlit, prostě mě to hrozně chytlo a byl to prostě opravdu skvělý film...a navíc podle skutečné události, což určitě přidává na respektu, který k celé této události mám...skvělý zážitek toto prostě...ale myslím, že chápu ty lidi, kterým se film zas až tak nelíbil...není to pro každého...né každý se narodil z vody xD (já sice asi taky ne, ale nějakou část jsem tam asi mít musel...doufám xD)

Putování s dinosaury - Balada o Alosaurovi (2000) (TV film)

Jako malý jsem dinosauří fanatické období (to mělo asi hodně lidí xD ale já už si plánoval i jak budu paleantolog a všecko...) a tento snímek byl pro mě něco jako dar z nebes...mám dojem, že jsem na konci i brečel xD

Rychle a zběsile 5 (2011)

Naleštěný káry, řvoucí motor, skvělá akce, vtipné hlášky (Týýý vole od koho to auto máš? Od Šmoulů?) a pěkný holky...co víc si může člověk přát? Zase jsem zažil tu "nadpozemskou radost" při koukání na tento film...jen tak dáál! Už se těším na pokračování a na mnoho dalších zničených aut. xD

Dannyho parťáci 3 (2007)

Po ne příliš vyvedené "dvojce" se vrací skvělá "trojka" :)) svižné, vtipné...prostě Dannyoparťákovské xD...a rozhovory mezi Rustym a Dannym jsou skvělé (ty vymýšlel fakt nějaký génius xD).