• Krátkometrážní

Varúð (2012) (hudební videoklip)

Já to říkám už dlouho...zombie apokalypsa se nenávratně blíží...měli bychom na ni být připravení...jinak solidní klip k solidní muzice...nemám co dodat :P

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Nezasmál jsem se ani jednou...spíš jsem se na to tak znuděně až zhnuseně díval a ani jsem se nakonec nedodíval, protože to byla fakt ultra hovadina...bylo to totálně o ničem a nechápu co na takových blbostech mělo být vtipné...ale možná kdyby mi bylo 10-12 tak by se mi to líbilo...ale to už se naštěstí nedozvíme

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Toto je prostě typ filmů, které mám rád a nikdy mě neomrzí! Ať už je tam všechno tak neuvěřitelné a hlavní hrdinové jsou nezranitelní a nezabitelní tak prostě paráda :) Jen je škoda, že Channinga zabili hned tak na začátku...to si chlapec nezasloužil..

Stamina (2012) (hudební videoklip)

Video pro američany jak mají správně vypadat hambáče a proti tloušťce? Já myslím že jednoho člověka ze sta by to přesvědčit mohlo :P

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

3 různé příběhy v 5 minutách...skvělé a písnička je taky parádní...ale to se tu nehodnotí já vím xD

xXx: Nová dimenze (2005)

Osud celého národa je v rukou partičky gangsterských negrů, silné hlášky, bezmyšlenkovité přestřelky, nezranitelný superhrdinovský hlavní hrdina, z autosalonu se ztratí auta za několik milionů a žádný problém...proč ne? :P Však ideální film na takový posezení a nenudění se na dlouhé noční :) já jsem spokojen...sice škoda, že pěkná blondýnka byla zlá a neměla nějakou větší roli s hlavním hrdinou (If you know what i mean xD)...inu člověk nemůže mít všechno xD PS: a potěšil mě tak negr Xzibit! Hned jsem si vzpomněl na nestárnoucí Pimp maj rajt xD

P!nk - Trouble (2003) (hudební videoklip)

P!nk přijede do města, všechno rozbije, všechny zmlátí a ještě při tom hraje skvělá hudba a má na sobě sexy obleček...potěšení pro oko diváka ^^ xD

Blink 182: Stay Together for the Kids (2002) (hudební videoklip)

Boží písnička jedna z nejlepších co jsem kdy slyšel...má neskutečné grády...prostě Blink v tom nejlepším!