• Pohádka

Jackie Brown (1997)

No snad jen diky hudbe si lze domyslet to, ze se o film postaral Quentin T., protoze jinak mi to moc jako jeho snimek nepripada. Ano, je tam jasne vepsan jeho vtip, ktery jsem si zamiloval, ale zda se mi, jakoby film byl na QT trochu vycenzurovan. Zkratka na QT tam je prilis malo oplzlosti a mrtvol. Ale me se tahle zmena velmi zamlouva a jsem za to rad! Vynikajici, kdybych nebyl lenoch tak to snad i vmestnam do TOP10. P.S.: soundtrack je jedna z veci, diky kterym na Jackie Brown budu jeste dlouho vzpominat.

Noční univerzita (2007) (pořad)

Tezko hodnotit porad, ktery zavisi ciste na prednasejicim cloveku a ten je temer v kazdem "dile" jiny. Kodet asi nikdy nezklame. Na stranu druhou at uz Kodet nebo kdokoli jiny, mluvi o problematice viry/zivota s ni, z TV mi to nejak nejde vstrebat, ale to asi k hodnoceni uplne nepatri.

Dokud jsme mladí (2014)

Zmizi ve vzduchoprazdnu, jen co to dokoukate, ale par zabavnych scen se naslo. Bohuzel, dokud v hlave mam nazev While We're Young tak je toto slovni spojeni synonymem pro americke klise.

Volavka (2002)

Doporucenihodne krimi, avsak jedna logicka chyba(alespon v mych ocich) nastala a to jednani Yana na policejni stanici v samem zaveru.. I zaver samotny mi tedy prilis nesedl. Ikdyz k tomu filmu to nejak patrilo i k dokresleni druheho hlavniho "hrdiny". Doufam, ze nezapomenu a nekdy si dopustim i zbyvajici dva dily!

Hercules (2014)

No kdyz nic jineho, tak to bylo dost jine, nez jsem predpokladal. Jine v tom, jak to bylo pojato, jako celek, protoze to z velke casti byla(umyslne) komedie. Jinak jde o odreagovani, ktere neurazi.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Neuveritelne vyborny! Skvela zanrova kombinace podle meho gusta dovedena k dokonalosti. Ohromna zabava, nekolisajici kvalita jednotlivych dilu, vynikajici zabery, vynikajici postavy, soundtrack, dialogy, scenar a k tomu vsemu se objevuji i vynikajici fory, ikdyz se o komedii rozhodne nejedna. Zkratka je to uplne bezchybne a ja uz jen doufam, ze bude i treti serie, idkyz to tak zatim nevypada. 100% >> zhlednuta 2. serie Update: Dokoukal jsem velke fanouskovske finale a ikdyz jsem od nej asi cekal jeste trochu vic (bylo to trochu uspechane a mozna az prilis primocare, presto 5*), jsem za nej neskutecne vdecnej a mrzi me, ze z toho nevzesla aspon jeste jedna plnohodnotna serie. Jde o serial hodne volnomyslenkarsky, kontroverzni v spouste ohledech, ale zaroven tak krasne a laskyplny(ve vsech podobach), ze se uz ted tesim az si ho pustim za cas znovu.

Dawn (2014)

Jeden z tech nejvic silenych filmu, co jsem videl tento rok. O to vic, ze ma jen 17 minut. Tezko stravitelny (ne)pribeh o divce, ktera se nestastne zamilovala.

OXV: The Manual (2013)

Me se to velmi zalibilo, prislo mi to originalni, nebylo to pritazeny za vlasy(rozumej zadny trapny momenty) a vynikajici konec! Tak si predstavuju novy film, ktery si krvelacne neprisvojuje vsechny nej a presto byl velmi zajimavy! 85%

Rozmary lásky (1969)

Pohadka to rozhodne neni, ikdyz se to tak tvari. Naopak hlubsi poselstvi to prinasi, o tom co laska obnasi. Sice se to hezky rymuje, to co jsem napsal, ale mozna to je jeste trochu jinak. Kazdopadne podivat na tento kratky film se muzete zde: https://youtu.be/IE6NTVkZw_8