• Krátkometrážní

Blood: The Last Vampire (2000)

Skvělá animace, super démoni, bezva krvavé scény, otřepaný děj, krátká stopáž a pár nejasností.

Astronautova žena (1999)

Ten film je celou dobu skvělý, nebo alespoň mě bavil - dělá drama i z vyhození diktafonu do koše a já mu to prostě žeru. Jenomže po jeho skončení a zamyšlení se nad ním jako celkem člověk bohužel přichází na to, že byl o ničem... Respektive divákovi se nedostane patřičného vysvětlení celé skutečnosti... No, chtěl bych dát za tři, ale nakonec pro tu ultra hustou atmosféru dávám zaujatě víc. Kdyby to natočil Lynch, půlka z vás by dala za pět :-P

Cesta za rozkoší (2000)

Tak musím se přiznat, že v pornu mi jde o jiné věci, nežli jsou masky a děj, takže tohle mě moc nezaujalo. Souložící skřeti nejsou zrovna můj fetiš.

Hostel II (2007)

Je až neuvěřitelné, jak moc nebylo Elimu Rothovi a všem dalším tvůrcům blbé, natočit znovu úplně to stejné. Ale o to tak nejde... Existují spousty jiných filmů, ve kterých se divákovi dostane brutálních gore efektů a zároveň i dobrého scénáře, hrůzy a atmosféry. Tady ne. Hostel II sází na komerční úspěch prvního dílu a věrně jej kopíruje od A do Z, včetně anglicky mluvících cikánů. Co v jedničce bylo plusem, z dvojky dělá stupidní frašku. Kouzlo nečekaného je pryč, vražedné scény postrádají invenci i napětí a pár záběrů jako například na gumovou nohu jakoby byla bez kůže, tím mě opravdu nikdo nenadchne. Herci to zahráli, škoda jen, že neměli příliš co a k hudbě se raději vyjadřovat nebudu, jelikož bych musel volit neslušné výrazy... Co naplat, jedinými klady filmu je ultra klišoidních prvních pět minut, bathory scéna a dalo by se říct i konec - SPOILER- mučená oběť si nechá nad prdel vykérovat psa a jde na dožínky vraždit sekerou jako z Asterixe. "Cool". Nevím, jak moc vážně to všechno Eli Roth myslí, ale nakopat do koulí by mu určitě prospělo a Vám ostatním, kteří zvažujete návštěvu kina, bych raději doporučil výstavu The Bodies.

O človíčkovi (1985) (seriál)

Tak tohle je ten nejnářezovější večerníček co kdy človíček stvořil :) Hééé.

Záhada Blair Witch (1999)

Tento film bohužel s každým dalším shlédnutím ztrácí na poutavosti. Pamatuju si, jak jsem jej sledoval poprvé před několika lety a měl docela bobky. Když jsem si ho však teď pustil znova, vůbec jsem nepochopil, čeho vlastně že se má člověk bát. Ono jakmile se setmí a skupinka se uchýlí do stanu, přece jen se něco děje, ale než se vám začne špulit prdel strachy, tak už je opět světlo. Jistě, posledních cca deset minut je silných a být v tom lese, tak se poseru od shora dolů, ale jinak mi po druhém shlédnutí Blair Witch Project bude v paměti kolovat pouze pocit zbloudilého pobíhání po lese, fuckování a hysterického řvaní.

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

Už jsem chtěl tuto blbost z odpadu povýšit na jednu hvězdičku, jelikož mi díl, kdy ožralý pan domácí balí kluka, mi přišel docela zábavný. Můj záměr však vzal za své při citaci Goetheho básně. Když už si tvůrci ani nejsou schopni zjistit její skutečné znění, tak to už je opravdu smutné. Takže: "Wer reitet so spät (nikoli schnell) durch Nacht und Wind, es ist der Vater mit seinem Kind." :)))

Jednorozený (1990)

...good god is hard to find...

Hledám Amy (1997)

Dokud Benovi nezačalo vadit, že se dotyčná vyspala s dvěma borcama najednou, film se mě ještě tolik nedotýkal. Potom jsem ale díky vlastním životním zkušenostem pochopil, že tento snímek je opravdu velmi věrohodnou adaptací na skutečné lidské vztahy a začal jsem v něm spatřovat víc. Sice mi vadila Joey Adams, respektive její hlas, protože herecký výkon byl famózní (stejně jako ty ostatní) a konec příběhu mě taky až tak nenadchnul, i když mohl být rozhodně i horší, ale jako celek na mě film zapůsobil docela hodnotným způsobem.