Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Whiskey45
Ondřej Teplý
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Velký fanoušek filmového průmyslu
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
Drama
film
seriál
TV film
pořad
USA
Německo
Velká Británie
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Teorie velkého třesku
(2007)
Futurama
(1999)
Dva a půl chlapa
(2003)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Californication
(2007)
Hvězdná brána: Hluboký vesmír
(2009)
Hvězdná brána
(1997)
Star Trek: Enterprise
(2001)
Veronica Mars
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno