Machete (2010)

pecka filmek , opravdu pecka. Necekal jsem to tak dobre ,spis jsem myslel ze to bude podobna sracka jako Grindhouse,ale jsme rad ze jsem se mylil..A ikdyz je to poradne stavnate jdou tam poznat digitalne udelane kravave ustreleni hlavy, pribeh , zamlzeny humor a poradna akce nechybi, parada 87%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

silnejsi 4 pecky, az na par hluchych mist film nepostradal humor, akci a ikdyz je to tisickrat omylane tema, ustredni par tvori sympaticke duo :-D 86%

Super Mac (2010)

Souhlas s uzivatelem Impaired. Tohle neni pro Ty radoby inelektualy, kteri v tomhle filmu hledaji buhvi-jake originality a skryty myslenky a podstaty co tim chtel rejza rict. Tenhle filmek rozdeluje na dva tabory bud pecka anebo propadak, ja se priklanim na silnejsi 3* u hodne scen jsem se nasmal, nechybi brutalita:-D a ikdyz nekdy pitome kecy tam padnou jedna s eo fajn pocornovku ;-)

Gunless (2010)

prijemna kanadska komedie na jedno odpoledne, oddechovka jak pro ty mladsi tak i ty starsi.Parkrat jsem se i zasmal:-)Nezapomente na nepovedene zabery z nataceni v titulcich;-)ty byly fajne:-D

Správná volba (2008)

88% tenhle snímek mě v půlce chytil celkem za srdce a vedle lehce nadprůměrného Costnera se mi velice líbila malá Madeline Carroll. 4 silnější pecky si to u mě určitě zaslouží a z komentářů některých tady těch rádoby kritiků je mi zle..

Appaloosa (2008)

4 pecky,sice slabší ale 4. pěkný příběh o dvou parťácích a důvěře, se silnou atmosférou takže 75%

Vrahouni (2010)

podle ohlasů tady, jsem to čekal horší.O to víc mě to překvapilo. Docela dobrá oddechovka s vtipnými scénami. 70%

Souboj Titánů (2010)

Kašlu na předlohu a originál, vizuálně celkem dobře zpracováno a i atmosféra sem tam byla znát. Takže se mi to poměrně i líbilo lehký nadprůměr z mého pohledu. 71% PS: po zkouknutí podruhé se mi to líbilo ještě o něco více

A-Team: Poslední mise (2010)

skvělá akční podívaná, se scénami, u kterých jsem se do nasmál. Min. nuda a rychle to odsýpalo.Škoda akorát film by si místyx zasloužil lepší CGI efekty - 87%