Hostel (2005)

Pouze druhořadé béčkové představení natačené v ČR, zesměšnění slováku, první polovina filmu je jen nezáživný péčko, a v druhé polovině se člověk dočká jen nechutných, ale nijak moc hrozivých scén plné krve a umělého masa... Film postrádá myšlenku, nápad a tak všechno...Quentin má asi jiný názor než já, ale když jsem četl několik článků o tom, jak je film hrozivý, krvavý a děsivý, tak poté co jsem film dokoukal, jsem byl zklamán, neboť to byly zase jen výmysly...

Hostel II (2007)

Tož musím říct, že dvojka je pro mě dalším průměrným počinem Eliho, už to že se vůbec rozhodl natočit dvojku bylo pro mě malým šokem. Ale zase sem od toho nic nečekal a věděl jsemm proč. Pár nechutných scén, které nebyly špatné, ale jinak stejný shit jako jednička. Nevim, Eliho filmy se mi líbily, ale Hostel si nebudu pamatovat v dobrém. Snad ve spolupráci s Tarantinem něco pochytí, pač zatím to je o ničem. Atmosféra je oproti jedničce slušnější, i scénář neni tak špatný a místo Míšy Davida tu hraje H16 (jedna z mála plus tohoto filmu). Takže sem to viděl jednou a taky naposled...40%

Houbičky (2007)

Průměrný horor od kterýho sem čekal přeci jen více než jsem dostal. Ničím novým nezaujal, a jedinej kdo měl haluze jsem byl já při sledování filmu. Ale snaha se tvůrcům upřít nedá, ale je to málo. Jinak houbičky bych si dal:))

House of the Dead (2003)

Když jsem di poprvé přečetl komentáře k tomuto snímku, tak jsem byl velice zvědavý jak film vypadá. Všichni píšeou jak je to hrozné, jak je Uwe Boll špatný, ale já musím říct zase naopak, a opětovně se ho musím zastat tak jako u Alone In The Dark, neboť jsem se u House Of The Dead nesmírně bavil, film měl šťávu a herecké nasazení, i když herecké výkony byly špatné a amatérské, ale o to víc jsem se bavil. Uwe udělal prakticky akční horror, kterému schází sice nějaký zvláštní děj a slušnější scénář, ale stylem se Uwe nezapře. Co mě tam ale nějak nesedělo byl pomalu 20 minutový záběr, kdy se z normálních diskofilů staly akční superhvězdy, které umějí se zbraněni zacházet jako Keenu Reaves v Matrixu. Lepší částí filmu byly zpomalené záběry při střelbě tzv. aka Matrix záběry. Scházelo mi zde také trochu více krve, děj zaostává, ale mě jako divákovi nedá nedat tuto známku. Ač může můj názor vyznít divně, budu za tím stát a ať Uwe pokračuje ve svém stylu a časem se uvidí, že Uwe se stane stálicí ve světě horrorů a ve světě filmů.

Hra na schovávanou (2005)

Chwílema dosti dobrý psycho film, ale chwílema obrowská nuda, už od začátku se mi film zdál dopředu wyřešen, neboť bylo jasně, že De Niro je schizofrenik, takže jsem akorát čekal než skončí film, abych uznal svou prawdu. Bohužel jsem čekal trochu více horrorových věcí, akorát ta atmosféra to celkem připomínala, ale jinak průměrnej film.

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

Tento film se mi po 30 minutách velice líbil, ale to jsem ještě nečekal, že od třicáté minuty to bude úplný propadák, film byl velice nudný, po hodině jsem chtěl odejít z kina, některé vtipné sekce byly k zasmání jen na začátku, poté to byli jen trapné sekce. No prostě to vidím že začátek bych ohodnotil 4 hwězdami a konec známkou odpad!, takže logicky dáwám 2 hwězdy.

Hulk (2003)

Super akce, super triky, Eric Bana v jedné ze svých nejlepších rolí, i když celkem odsuzovaný film, mě nadchnul, efekty, atmosféra, děj pokulhával, ale jinak nemám větších výhrad vůči filmu.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Co udělali z Hvězdné pěchoty, to koukám. Místo nějakého sci-fi mi přijde, že tohle je chvilkou krvelačnej horror, všude kam se podívám tak je roztrhanej člověk, všude samej mozek, děj se mezitím někde ztratil, brouci lidem trhaj prdel, a najednou se objeví kdo si jako Arnold S. a brouci maj konkurenta, nejlepší na tom je, jak v jedničce ukázali, že stačí 5 výstřelů do hlavy a brouk je mrtvej, a tady do něj daj celej zásobník a von ještě žije.... To jsou výmysly, panebože.

Identita (2003)

Asi nejlepší krimi-horror, který jsem v životě viděl. Promyšlený děj, kterej se mi rozlousknul opravdu až na konci, atmosféra místy až hrozivá, taková výborně udělaná brutální vyvražďovačka, chvílema jsem nechápal, ale vždy bylo vše vysvětleno. Mohlo by jich být více.

Italský hřebec (1970) odpad!

Filmu by seděl spíše název Beaver. Stallone je tady tvrdej skoro jako v Rambovi:))