Kobra 11 (1996) (seriál)

Tento seriál vôbec nieje až taký zlý. Dávam 1* za úplne skvelé búračky, a 3* dávam za skvelého Geodena Burkharda Ktorý si zahral v novčích častiach 2006/2007 Semírovho nového partnera.

Pastýř (2008)

Po Konečne pozeratelnom Until Death prišiel zase film C-kategorie. Bitky sú nudné a nemajú čím ohúriť. Choreografie sú tiež nič moc. A čo je najhoršie, nepomáha tomu ani skvelý Scott Adkins.

Zákon ulice (2007)

SEAGAL IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na začiatok by som rád povedal že seagal v tomto filme nemá dubléra.Konečne prišiel aj on na to že treba schudnúť a neukáže sa nám iba v hrubých kabátoch jak sme boli zvyknutý. Mne osobne sa tento film viac páči ako Lovec Policajtov. Vážne!!!!!!!!!!!!!!!!! Tento film je proste skvelý. Seagal sa vie hýbať, a myslím že týmto mi dokázal že nepatrí do starého železa. Jediné čo ma mrzelo bolo to, že seagal nechal žiť eddie griffina. P.S. Prekvapila ma mini rola Danny Treja. P.S. č.2 Nejlepší film so seagalom od roku 1996.

Shrek 2 (2004)

Velmi pekné pokračovanie zeleného zlobra. Plus s poctavičkou kocour v botách, ktorý sa umna zaradzuje na 2. miesto oblúbených postavičiek u shreka. Myslím že v tomto diely však prevyšovali hlášky nad vtipmy. (ale však to je vlastne to isté).Ja dávam ako pri jeničke 5*.

Shrek (2001)

Jednoducho najlepšia animovaná rozprávka (hned po Nemovi) čo som kedy videl. Nápadité a dobré vipy ktoré boli jednoducho skvelé. Takéto vtipy jednoducho nemala v živote žiadna rozprávka. Ale najviac zo všetkých sa mi páčila hl. postavička Shrek so svojím kámošem oslíkem. S golfistom naprosto súhlasí že eddie by za toto dostal oskara. U mna je to za 5*.

Shrek Třetí (2007)

No určite slabšie ako predošlé dve diely. Pár dobrých vtipov (a to naozaj dobrých) ale inač nič. čakal som niečo viac. Ja dávam poctivých 3*

Patriot (1998)

Je to sice slab0, ale st8le je to seagal

Path Beyond Thought, The (2001)

Najlepší dokument aký som kedy videl. Je vidno že seagal ovláda všetko čo vo filmoch robí a nakopal by aj Jackie Chana keby chcel (samozrejme som o tom nikdy nepochyboval) Jackie je len komediant a kaskader a ma 4. dan s karate. Zatial co seagal ma 7 dan. s aikida 3 dan. s kung fu 6 dan. s kenda a 4 dan. so Shito Ryu Karate. Je to najväčší znalec bojových umení na svete. Dokument si môžte pozriet na Youtube.

Umění akce (2002)

Je to zujimavý dokument o bojovom umení (Wu xia) ktorým vás doprevádza Samuel L. Jackson. Samozrejme ze 4* dávam za seagala, aj ked tam bol 5 min. a nedostal priestor. ale tu dalsiu 1* dávam za Bruca Leeho. Pretoze jeho rozpravanie o bojovom umení je na tolko zaujímavé, že vidíte že sa do toho bojového umenia naozaj rozumie. Inac je dokument az na týchto dvoch pánov na nič.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Svižná a vtipná komedia s velmi dobrými hláškami a slušnou akciou."Když se ti tie závesy nelíbi tak ich múžu vrátit. -dobre, nelíbi se mi-zvikneš si. Dosť mi prisiel nevyužitý Keith David, ale ked sa tam ukázal Vince Vaughn tak som vedel že mi tam Keith David už chýbať nebude. Bradovi to s angelinou velmi sluší.Myslím že s môjho pohladu sú tie 4* až až.