Vřískot 4 (2011)

Přemýšlím zda vůbec ztrácet čas s popisováním tohoto snímku. Tohle byla ale kravina přátelé, nenajdu na tom nic pozitivního. Tu 1 star dávám za to že jsem u toho neusnul a občas se zasmál té trapnosti. Takže to neriskujte a rozhodně využijte čas jinak než u této kraviny.

Voda pro slony (2011)

Silné 4 hvězdičky. Bylo to prostě čisté, krásné a dojemné.

Quantum of Solace (2008)

První shlédnutí bylo dobré, ale jaksi asi ne úplně dobře stravitelné. 2 projekce ho strávila až do takové míry že se skoro vyrovnává dokonalému Casinu Royale. Nový Bond je takový jaký ho dnešní doba a mě baví..

Princ a pruďas (2011)

Tak tady je mě opravdu líto mého hodnocení 3*, jelikož film má všechno k tomu aby se vyšplhal výše, ale nějak to prostě nedokáže. Má skvělé a vtipné scény, výborné obsazení, poměrně orginálně pojatý příběh a hodně vulgárních scének. Jenže vtipné hlášky se tam nějak ztrácejí, titulní trojka si prostě nějak nesedla a celkové pojetí asi prostě nefunguje jak bylo v plánu. Bohužel je to jedno velké zklamání a čekal jsem víc.

Noc je ještě mladá (2011)

Veselé, upovídané a zábavné. Zvažoval jsem 4*, ale nakonec se přikloním k 3,5*. Rozhodně však doporučuji, je zde na co koukat a snímek je ideální na volný víkendový večer.

Alenka v říši divů (2010)

Fantastický vizuál, plno veselých dialogů a scén, ale už jsem asi přerost věkovou hranici snímku. Za mě 3 * ale rozhodně to nereflektuje kvalitu snímku.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Pokud se má v nejlepším přestat tak zde se to pravdu povedlo. Finále je podle mě opravdu pompézní a důstojné zakončení této mega produkce. Nejsem fanouškem knižní předlohy takže Harryho dokážu posoudit pouze jako divák a to je asi jediný problém. Dle toho co jsem se dočetl, je snímek opravdu věrný knižní předloze a to je trošku na škodu. Pár sekvencí pro mě bylo zbytečně nudných, kdyby jich nebyloi tak bych dal plný počet. Je každopádně škoda že je konec, Harry dokázal s každým dalším dílem nastolit ještě hutnější atmosféru a já měl sérii čím dál víc rád. Bylo to pravdu důstojné zakončení i s poměrně povedeným 3D, mě osobně tmavé sekvence nevadily(dodalo to atmosféře) ale jsem zvědav na domácí 2D shlédnutí.

Habermannův mlýn (2010)

Opravdu vynikající válečný snímek, není na tom co vytknou, na české poměry opravdu skvěle natočené a herecky výtečné. Klobouk dolů a doufám, že už se podobných zvěrstev nikdy nedočkáme.

Arthur (2011)

Jestli si chcete u nějakého snímku prostě odpočinout tak tady jeden je. Artur mě opravdu pobavil a Russell Brand mě prostě začíná bavit snímek od snímku víc a víc. Snímek si na nic nehraje a prostě funguje tak jak má, pobaví dokonale.