Transformers 3 (2011)

Na mňa síce troška zdĺhavejšie ale zato pozerateľné. Jasné nie je to dokonalosť, má to svoje chyby ale ja som sa bavila.. Vizuálne to bolo fantastické, akčné a bol tam aj humor a to ja môžem.

Cesta (2009)

Depresívny, temný a pohlcujúci .....A hlavne silne emotívny. Filmová dráma, úžasný herecký výkon Viggo Mortensen palec hore, klaniam sa- vynikajúci herec. Ani raz som sa nenudila, doslova som si hrýzla nechty nedočkavosťou čo bude daľej nasledovať, či prežijú, či sa im niečo nestane. Smutný a krásny film. Odporúčam, pre mňa veľmi pekný emotívny príbeh.

Ženy sobě (2011)

Príjemná komédia, veľmi dobrý výber herečiek obvzlášť ma potešila herečka Rose Byrne ktorá mi bola sympatická už vo filme Troy. Zaujímavé scénky s humorom, síce sem tam vulgárnejšie , hlavne scénka "srania" na záchode nemala chybu...Hlavná hrdinka mi riadne liezla na nervy, hlavne tou svojou sebeckosťou a hlúposťou nemám rada ženy ktoré sa ľutujú.. ale má to dobré tempo, je to taká oddychovka na víkend . Hodnotím 4* :)

Machete (2010)

Ach jo veľké sklamanie...už videá ma navnadili že to bude riadna sranda a brutalitka...a prečo som sa nudila? scénky plné krvi a brutality mi na môj vkus pripadali viac menej smiešne než zaujímavé a pritom Dannyho Treja mám veľmi rada a aj ten jeho surový ksicht no škoda niekedy to proste u mňa nezafunguje aj ked je film ohodnotený ako špička pre mňa riadna nuda :(

Skrýš (2010)

Film som skoro 2 krát odkladala s pocitom že sa budem nudiť ...mala som sa vykašlať na svoj pocit..konečne som si ho pozrela a musím teda úprimne priznať že ma to neskutočne bavilo. Mrazivé prostredie, úžasné herecké výkony. vynikajúci horor- thriller :) dávam **** veľmi uspokojivé .

Vřískot 4 (2011)

Celkovo som sa na toto pokračovanie Scream 4 tešila a čo som dostala? uspávanku a nudu..začiatok sa rozbiehal, vravím si...fajn nakoniec to nebude taká prkotina..ale potom? celý čas som čakala už len na koniec aby som zistila že kto je ten šialený vrah, hmm priznám sa prekvapenie aj prišlo ale inak som dostala riadnu nudu ani staré známe tváre tomu filmu moc nepomohli....veľká škoda..***

X-Men: První třída (2011)

Veľká kvalita...maximálna spokojnosť ! Podľa mňa najlepšia časť od X- men série. Má to poriadne grády od začiatku až po koniec. Michael Fassbender v roli Erika príjemne prekvapil. Takto si predstavujem mladého Magneta. Ten koniec ma dostal ...čakám na pokračovanie :)

Hanna (2011)

Moje sklamanie....ach...podľa ukážok som bola na to tak namotaná a očakávala som tento film jedným dychom. Začiatok filmu sa krásne rozbieha, začínam mať pocit že predsa to nebude až taká katastrofa..ale potom? Hanička sa začne hrať na veľké dievčatko ktoré ani len netuší čo je to život a myslí si že holými rukami môže všetko dokázať. Eric Bana ma potešil, Cate Blanchett takéto zlé postavy nesedia aspoň môj názor nezhltla som jej to :) A mladučká krásna Saoirse Ronan má pred sebou podľa mňa ešte krásnu budúcnosť, jej ľadový pohľad a tá snehová pokožka :) bol to prúser..... A mimochodom ten koniec celý film pochoval..... Soundtrack od The Chemical Brothers ma nezaujal keďže mi takáto hudba nevonia....

Sanctum (2011)

Podľa negatívnych komentárov som sa filmu veľmi bála, mala som strach že po 10 minútach to vypnem...ako to vždy býva zvykom..ale kedže si vždy rada spravím svoj vlastný názor na film tak som si ho s menším očakávaním pustila. A hľa ono ma to bavilo, povedala by som že ma vtiahlo do deja..začiatok pozvoľna pomalý a ťahavý , mrvila som sa na posteľi a rozmýšľala že či to vypnem ale potom sa to začína rozbiehať a pridávať na tempe . Mám rada takéto filmy kde sú stiesnené priestory že človek už pri obrazovke nemôže dýchať..ani za svet by som nešla do jaskyňe a ponárať sa tam do tmy a toho hnusného ticha..obdivujem takýchto ľudí že to vydržia a nezbláznia sa tam . Samozrejme nie je to vynikajúce dielo ale má niečo do seba. Tajomné prostredie, napínavý dej ktorý vás oklame a rozmýšľate že ako to všetko dopadne a kto prežije. Ja si myslím že Grierson sa nemusí hanbiť, každopádne dá sa to pozerať, nie som náročný divák :)

Květ pouště (2009)

Tak krásny príbeh, silne emotívny....hlavne pre také citlivé duše ako som ja. Doslova ma prevalcoval svojou krásou hlavnej hrdinky a príbehom o veľmi silnej žene ktorá sa nevzdáva ani potom čím všetkým si prešla..doteraz som poriadne nevedela o téme ženskej obriezky a po tomto filme sa mi silno potvrdilo že žijeme vo veľmi špatnej dobe....doslova mi je z toho zle čo si musia prežiť takéto malé ľudské bytosti len pre primitivitu náboženstva.