Chappie (2015)

Tohle je něco mnohem víc než blbej film o robotovi. Neill Blomkamp opět ukázal, že je průkopníkem sci-fi žánru.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Doufám, že už to nebude mít pokračování. V nejlepším je dobré přestat a všeho moc škodí.

Muži, ženy a děti (2014)

Generace X opět nastavuje zrcadlo generaci Z. Ta je ale tak ponořená ve V. L., že svůj odraz v R. L. už ani nevnímá...

Ghoul (2015)

Totálně vybrakovat záhadu Blair witch, hodit to do tří D, udělat obří promotion založenou na renomé masového vraha a nalákat tak co nejvíc lidí, kteří zjistí, že film je totální béčková nízkorozpočtová stračka až když mají zaplacené vstupné? Tak se to dělá. Tleskám a tiše závidím.

Hacker (2015)

Hacker byl jeden z nejdelších filmů, které jsem kdy viděl. Tak to dopadá, když jde člověk do kina na premiéru, tedy naslepo. Příště raději riziko, že se z filmu vyklube béčková asijsko - americká slátanina s minimem akce, zato s maximem srdceryvných dialogů a laciných triků, podstupovat nebudu a raději si počkám, až bude film ohodnocen. Škoda, že se nedají filmy reklamovat, protože u tohoto bych určitě požadoval vrácení peněz ve 14 denní lhůtě. Nepamatuji si moc filmů, u kterých bych se těšil na konec, ale u Hackera jsem se závěrečných titulků opravdu nemohl dočkat a dokonce mě párkrát během filmu napadlo, že se zvednu a odejdu. Jestli mi nevěříte, běžte si to zkusit. Opravdu to stojí za hovno.

Cosmopolis (2012)

Perfektní filmový zážitek. Poprvé se mi stalo, že byl kinosál prázdný a já v něm byl sám s přítelkyní. Nedivím se. Tento film byl úplně O NIČEM. Když jsme vycházeli ven, paní, co trhá lístky si z nás utahovala, že jsme dobří, že jsme vydržili až do konce a dodala poznámku, že teď už snad chápeme, proč jsme byli v kině sami.