Pcermis

Pavel Čermák

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.9.2019  19:28

Tarantina zbožňuji neznám jediný film který by se mi od něj nelíbil ale jak se říká všechno je jednou poprvé.

• 28.7.2019  11:10

Jako Liberečák jsem si tu Libereckou část filmu neuvěřitelně užil, Praha se tam jen tak mihla ale také dobrý zbytek byl takový Marvelovský průměr.

• 31.3.2019  01:39

Emerichovi by mělo zakázat točit! Kde jsou jeho filmy typu Hvězdná brána či Den nezávislosti?! Od 1996 nenatočil jediný dobrý film.

• 2.1.2019  22:56
    Venom (2018)

Tohle bylo ale hodně trapný nebýt tam Stan Lee tak ani nevím, že je to Marvel. Hodinu nuda, 10 minut love story, minutu souboj a zbytek trapný vtipy. Tohle bylo ubohý i na Marvel. Záporák nikde, děj nikde, boj nikde. A to jsem si myslel že nic horšího než Black Panter být nemůže a ono ano.

• 19.6.2018  18:13

Jako Sci-Fi super jako Star Wars nevím, nevím s porovnáním s Rouge One což byl také Star Wars film vyprávějící děj mimo hlavní dějovou linku tak Rouge One je o level výše. Pokud by zde nebyl Milenum Falcon a Chewbacca těžko bych v tom Star Wars našel. Takže je to zatím nejslabší SW film od Myšákových dob nic víc než průměr.

• 6.6.2018  13:14

Je vidět že rejža nebo někdo u kormidla ujíždí na 80 a 90 letech to aranžmá tomu úplně odpovídá a ta muzika je sice skvělá ale sem se absolutně nehodí. A ono co se tam nehodí je toho více spíše mi to připomíná nějakou starou arkadovku než film. Ono obecně patří celá trilogie Thor k tomu slabšímu co Marvel předvedl ale tohle je ultra slabota. Je vidět, že se všechno nedá do nekonečna ždímat.

• 24.5.2018  21:40

Prosím vysvětle mi jak tohle zde může mít 13000 hodnotitelů a 90%? Mám teorii, čim hloupější film tím lepší hodnocení,...

• 3.4.2018  18:56

Standardní zápletka hromotluk,šašek, bavíč a holka k nakousnutí. Škoda, že to prvnímu dílu nešahá ani na podrážky.

• 28.3.2018  21:48

Film potěší Sci-fi fandy, hráče, Geeky prostě všechny. :-) Spousta narážek na filmy, seriály či hry. Každému komu není Sci-fi či hry cizí měl by vidět. Jen škoda, že se film více neinspiruje knižní předlouhou která je jako audiokniha doplněná o zvuky her a písničky a dotažena tak k absolutní dokonalosti.

• 4.3.2018  11:17

Od filmu jsem nic nečekal jsem chtěl se na něj podívat kvůli tomu, že se opírá o Star Trek. Nic jsem od filmu nečekal a to co jsem dostal předčilo moje očekávání. Film přesně vystihuje o čem Star Trek je přátelství, překonávání překážek a toleranci. Za mne je to víc Star Trek než poslední tři novodobé filmy. Film je fantastický i pro lidi co o Star Treku nemají ani páru zde totiž nejde o Star Trek jako takový ale jen o jeho ideály a příběh co chytne za srdce.

• 1.3.2018  19:00

Naprosto zbytečný díl. Film to není protože to má dvě epizody které na sebe nijak nenavazuji. Seriál to není protože to má jen dva díly tak sakra co to je? 5 let jim trvalo tohle. Takový potenciál a nic. Mohly důstojně ukončit nedokončenou Křížovou výpravu vysvětlit Drakský mor, mohly ukázat co se stalo S Londem, Jakarem, mohly natočit příběh po Babylonu 5 mohly ukázat cokoliv a oni udělají tohle!

• 19.12.2017  21:14

Proč, proč a ještě jednou proč?!

• 16.12.2017  22:42
    Strašidla (2016)

Troškovi by měli zakázat točit filmy!!

• 13.12.2017  23:08

Nejlepší SW pod myšákovou taktovkou ale stále je to daleko za Lucasem. Hvězdička dolů za odfláknutý dabing. A druhá za ne moc povedené 3D pokud na film ještě půjdu tak jedině na 2D s titulky.

• 30.11.2017  08:53
    Génius (TV seriál) (2017)

Výborný seriál který mně víc a víc baví. Navíc se film natáčel z části u nás ve městě takže k seriálu mám jistý vztah. :-)

• 24.11.2017  23:00

Avengers po DCovsku. Můj dojem vystihuje jedna hláška z filmu od Alfreda. Kéžby se vrátila ta doba vybuchujících tučňáků,...:-(

• 17.11.2017  15:42
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

A to už jsem si myslel, že větší dno televizní tvorby, než soudkyně Barbara fakt není.

• 7.10.2017  09:05

Jak X-meny mám rád tak celou trilogii o Wolwerinovi nesnáším a přijde mi jako naprosto zbytečná a promarněná. První díl ještě ok odpověděl na spousty otázek, dvojka už úplně o ničem a tahle trojka ta snad nestojí ani za komentář důchodci na tripu. Ne takhle si film opravdu nepředstavuji.

• 3.10.2017  21:12

Akce, smrt a destrukce takhle si Star Trek nepředstavuji.

• 27.9.2017  22:42

Jako Trekkie jsem za každý nový Star Trek vděčen. Ale shlédl jsem první epizodu STD a zatím to nebylo špatné doufám že to bude jen a jen lepší. A zároveň jsem shlédl i třetí epizodu Orvillu a musím říct že Orville má neuvěřitelný raketový nástup a epizoda od epizody je lepší a lepší pokud nepřijde v brzké době raketový pád tak to bude mít STD a další již známe ST díla sakra těžké. Ta třetí epizoda měla vše co by měla mít a klobou dolů za to, zároveň se těším i na další epizody STD ale už teď se bojím že Orville bude pro mně ten nový ST a STD bude jen nový dobrý sci-fi seriál ale nepředbíhejme zatím jsou venku 3 a 2 díly a v tomto stavu nelze říct žádný ortel až to budou 3 a 2 série tak pak se o tom můžeme bavit co je lepší. Ale toto je můj subjektivní názor po shlédnutí třech dílů Orville a jednoho dílu DSC. A jak říkám těším se na oba seriály ale Orville má jasně navrch. Ale na nové díly DSC se těším jen doufám že to bude méně akční a více Star Trek.

• 27.9.2017  22:38

Seriál jsem bral jako takovou "výstelku" a doplnění k STD a jako Trekkie jsem za každý Star Trek vděčen. Shlédl jsem první epizodu STD a zatím to nebylo špatné doufám že to bude jen a jen lepší. A zároveň jsem shlédl i třetí epizodu Orvillu a musím říct že Orville má neuvěřitelný raketový nástup a epizoda od epizody je lepší a lepší pokud nepřijde v brzké době raketový pád tak to bude mít STD a další již známe ST díla sakra těžké. Ta třetí epizoda měla vše co by měla mít a klobou dolů za to, zároveň se těším i na další epizody STD ale už teď se bojím že Orville bude pro mně ten nový ST a STD bude jen nový dobrý sci-fi seriál ale nepředbíhejme zatím jsou venku 3 a 2 díly a v tomto stavu nelze říct žádný ortel až to budou 3 a 2 série tak pak se o tom můžeme bavit co je lepší. Ale toto je můj subjektivní názor po shlédnutí třech dílů Orville a jednoho dílu DSC. A jak říkám těším se na oba seriály ale Orville má jasně navrch.

• 8.9.2017  23:10
    The Circle (2017)

Film postavený na Googlu, Applu a Facebooku bez této "svaté" trojice by tento film nikdy nevznikl a jeto až mrazivě aktuální. A opět je zde krásně ukázáno že pokud film na něco poukazuje a nutí k zamyšlení má zde špatné hodnocení. Myšlení totiž bolí ,....

• 9.6.2017  23:19
    Život (2017)

Velmi nepovedená a velmi odfláknuta VĚC ve vesmíru. S tolik srovnávaným Vetřelcem to má společného asi tolik jako Soudkyně Barbara s Kriminálkou L.A.

• 28.5.2017  23:47

Jak řekl Sick Boy je mi líto i když se snažím tak nic necítím. Je to jen nostalgie. Nezklame ani nenadchne.

• 28.5.2017  20:15

Škoda kdyby to točil kdokoliv jiný než otec Vetřelce asi bych tak kritický nebyl ale Ridley má navíc. Je to slušné Sci-fi ale špatný Vetřelec. Jsem zvědavý jestli bude ještě nějaký díl který aspoň trošku naváže děj na jedničku a napraví co tento spískal.

• 28.5.2017  20:10
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Po shlédnutí druhé série si říkám jak se tento seriál mohl druhé série vůbec dočkat. Mělo to být o SSR o zakládání Shieldu ale nějak jsem tam nepostřehl ani jedno. Škoda.

• 4.5.2017  10:04
    Rychle a zběsile 8 (2017)

Těžko se mi tento film hodnotí, dostal jsem totiž lístek zdarma takže jsem se nato šel podívat protože první dva díly se mi líbily. Ale toto nešlo potom co všude a odevšad začaly padat auta protože je nějaká slepice všechny ovládala tak jsem vstal a z kina jsem odešel. Takovou sra*ku už jsem dlouho neviděl. Opravdu se tyto filmy lidem líbí? Pokud ano je mi jich líto.

• 27.4.2017  09:07
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Celkový dojem ze seriálu Neurazí ani nenadchne. Bohužel čím více sérii seriál má tím více to jde do do kopru. První je to opravdu S.H.I.E.L.D se vším všudy narážky na Avengers dokonce se tam několik členů i objeví - propojení s dějem Marvelovského světa super. Bohužel další série bych shrnul názvy jiných seriálu či filmů. 2: jsou Hrdinové - honba za schopnostmi kdo co umí a jak toho dosáhnout. 3: X-MEN - všichni mají schopnosti a zjišťují sami na sobě jak kdo moc je nebezpečný a jak se jich lid okolo bojí. A 4: tak to je Matrix jak vyšitý. Ten seriál úplně ztratil atraktivitu a už je to jen nastavovaná kaše která nikam nevede. I proto se na 80% 5 série nedočkáme. A myslím že jedině dobře. Jen doufám že chystaný seriál Inhumans nebude trpět stejným problémem. A neskončí stejně jako Agent Carter dříve než začal.

• 3.3.2017  12:20

Film nebyl zas tak špatný jen ten děj a celkový příběh je takové klišé. A co mi přišlo co filmu moc neprospělo je hrozné moc reklamy, vymyšlené role ale naprosto zbytečné role pro kamarády ale co mě dost zklamalo že každá mladá holka co si ve filmu chtěla zahrát nějaký ten štěk tak musela ukázat minimálně kozy.

• 29.1.2017  10:19

Doufejme že Final Chapter, bude opravdu Final Chapter. Příběh a logika ad absordum prostě netohle musí urazit každého rozumně smlíšejícího člověka. A ta kamera která s půlky filmu dělá nepřehlednou slátaninu to jen podtrhuje. Bohužel konec skončil jak skončil takže se určitě bohužel dočkáme dalších dilů. :-( Za 15 let se ze zajímavého prvního díků kterej je kultovka stala naprosto nastavovaná sra*ka.

<< předchozí 1 2 3 4