• Krátkometrážní

Ať vejde ten pravý (2008)

Švédové zahodili brusle a vrhli se na film....výsledek je neskutečný...oni válí nejen na ledě, ale i na velkém plátně. Mladé slečně Eli bych předhodil Patyzóna i s celou tou jeho sebrankou, ona by už jim ty hlavičky krásně poutrhala a snad by konečně pochopili jaxe dělá správná romantika. :))

Automobilová rychlovka první modrá (2009) (amatérský film) odpad!

Komentář obsahuje pouze mé názory a sprostoty a jakákoliv podobnost s žijícími či jen tak přežívajícími postavami je naprosto chtěná a zákeřně podaná. Milý Jene, hanbí mě, že nosíme stejné jméno. Nechceš se nechat přejmenovat? Volná jsou například tato jména: Lempl, Idiot, Idiom, Poserdón, Smrďohub, Hubozmrd. S tím příjmením bych to taky neviděl nijak Vesele - co takhle jako celek třeba: Lempl Imbeciliodny. Jo a kdybys už nevěděl co s kamerou, zkus natočit slow-motion o tom jak si ji cpeš do zadku ju - a nezapomeň to nazvat: Kamerová zadkovka první hnědá. Díky. S pohrdáním, rozhodně né Tvůj - Easykk.

Autumnation (2009) odpad!

No fuj! To už si můžete nasadit na hlavu kyblík a mlátit do něj ty čtyři minuty celerem, výsledné mžitky pak dávají něco podobného tomuhle pasqilu!!

Avatar (2009)

Jak začít...asi takhle...asi osmdesát procent komentářů zde napsaných vyčítá a opisuje tu skutečnost, že Avatar měl prostý a hodně předvídatelný příběh - někteří věděli dokonce jak film bude vypadat za deset minut...když se nad tím zamyslím, tak to znamená, že jste vlastně celý film přemýšleli usilovně o tom, že vlastně víte co se bude dít dál a že za deset minut bude tohle a za dalších pět tamhleto......víte co z toho chci vyvodit? KDY jste teda v tom veškerém vědění sledovali ten Film? Proč jste na to museli myslet a nemohli se nechat ponořit a pomalu Pandoru objevovat spolu s hlavním hrdinou? Copak ve vás není ta dušička, která by to chtěla? Copak vaše fantazie neřvala touhou se jít zahrabat před tím co ,,uzřela,, na tom překrásném místě? Mohu s klidem říct, že já jsem to udělal, sžil se, nechal se unést na jiný svět a zažil jsem jeden z nejkrásnějších příběhů o lásce, dobru a zlu v tom nejskvostnějším podání jakého se mi mohlo dostat! Díky za tenhle skvostný filmový zážitek!!! Nemám výtky, prostě jsem se stal jedním z Na´vi a za ty úžasné tři hodinky mi to opravdu stálo!!!

Avengers (2012)

Nebýt Ruffalovic Hulíka, jehož kontrapunkčně-devastační schopnosti převyšují ty vaše furt srovnávané transmorfeří asi o milion a jedno zelené chapadlo, tak nevím nevím - i když jsem se bavil, přeci jen jsem na konci neměl ani popkorn, ani kolu a tak zdrceně přemýšlím, že příště si ho snad i koupím, abych je mohl při naprosto skvělém Hulíkově finále řádně vyprsknout a vykašlat úžasem a chvílemi i smíchy (vše v dobrém) - příště tedy prosím silnějšího boha (hlavně pro Hulka, s kým jiným si má chudáček zařádit, ten Muflon totiž, ač byl slizštější než mistr dRath, mu opravdu nestačil a mně také ne) a větší armádu (taky pro Hulíka), a celkově ještě víc Hulíka, jen ať to je suprzelený.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Aneb soutěž, kde Vás po infarktové výhře v řádu několika sto až tisícikorun, pozná každá babka ve vlaku a budete pro ni národní hrdina. A to nedejbože když trefíte bonus a Aleš s neskrývaným nadšením zvolá na celé studio: Ale to je pěkné, vyhrál jste krásných 5500,- Kč a od příště (aby nás to nezruinovalo) začínáme opět na krásném pětitisícovém bonusu za kterým se sem nevyplatí ani jezdit :)

A Zombie Claymation (2011)

Plastelínový zombie nářez, kde marmelády je víc než obvykle a kde holky mají rády motorové pily :D

Baader Meinhof Komplex (2008)

Bavil jsem se s přáteli, proč srovnávaj RAF s anděly. Je to jedno koho potkáš, většinou pak zem hned líbáš a pak už seš v pr*eli, že mám pravdu, no né Uli? :))

Barbar (2009)

...a čumí a čumí a čumí....nic nevydrží déle!! A pokud se nevyčuměli, tak nevesele čumí dodnes!

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Takže když natočim takovýdle odporný video tak mi ho sem fakt dáte jo? No tak to je bomba, to jdu hned točit! Těšim se až ho pošlu a dám si odpad!