Superbad (2007)

Slet tak nečekaných a nepředvídatelných scén už jsem dlouho neviděl. Občas docela sranda... 40%

Maturitní ples (2008)

Řekl bych že v rámci Béčkových hororů je tohle jedna ze špiček. Spousta hezkejch, vnadnejch a hloupejch holek a mezi nima masovej vrah. Příběh který nedává moc smysl, ale zato je v něm spousta lekaček :D Prostě béčko-hororová klasika! V rámci daného žánru tedy hodnotím maximem - 50% :- )

Lásky čas (2013)

Trošku to připomíná film "Na Hromnice o den více" - ten je ale podle mě o dost lepší, zatímco Hromnice jsou spíše romantická KOMEDIE tak Lásky čas je více ROMANTICKÁ komedie, jestli víte, co tím myslím :-). Je to trochu melodramatická, rádoby hluboká, ale celkem fajn slaďárna, co jednou za čas neuškodí... 60%

České století (2013) (seriál)

Jedna hvězdička za to, že bylo nutné něco podobného o české historii natočit. Druhá za obsazení (Landa, Trojan na výbornou). Bohužel ale je to natočené dost nešťastně, nemá to spád. Prostřihy jsou dost divné, a dlouhosáhlé zbytečné scény jsou ubíjející. Škoda, z toho šlo vytřískat víc. 30%

Plán útěku (2013)

Má to spád, je to napínavý, takový lepší Béčkový akčňák :-). Já se bavil dobře, je to fajn relax. 69%

Zmizení (2013)

Strhující tempo, napětí po celou dobu filmu. Nějaké zajímavé dějové zvraty, dobře vykreslená psychologie postav... ale k dokonalosti tomu přece jen něco chybělo - taková ta třešnička na dortu se zkrátka nekonala. Ale jinak dobrý, občas tam bylo pár blbostí až děr, ale čert to vem. Dobrý psycho-krimi thriller. 79%

Až vyjde měsíc (2012)

Další alternativní počin (také jak jinak od Wese Andersona, že? :- )). Navíc podpořeno skvělými dospělými herci (dětičky bohužel trochu pokulhávaj). Některé scény jsou vážně par excelence .... nicméně, rozhodně to není film pro všechny. 80%

Vyvolený (2000)

Tohle je asi jeden z nejdivnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Chvílema bych tomu dal hvězdiček 5, ale chvílemi zase ani jednu... Atmosférou je to takový 6. smysl, Dějově je to ale občas takové, že člověk vlastně neví, o čem to je... Musím říct, že konec byl dobrý, ikdyž se sám sebe marně ptám, jak to vlastně skončilo??