V někotorom carstve (1957)

"Ministrem být nechci, na to jsem moc líný." -> stane se carem.

Méďa (2012)

Tento počin měl nadějný potenciál. Typický macfarlaneovský humor, 80s feeling, reference, swing v pozadí. Škoda přestřelené vulgarity a zbytečného sexuálního podtónu. Scéna s Norah Jones naprosto nevkusná. Detaily, které dokážou naprosto zhnusit celkový dojem. Nebo jsou možná jen něčím, co zkousnete v méně povedeném skeči, ale už ne tak moc v celovečerním filmu? I guess..

Dogville (2003)

Pravdivý, pravdivý, tak pravdivý.

Nadaný žák (1998)

Čekala jsem ani ne dechberoucí, ale docela fajn thriller. Ale když jsem se několikrát rozesmála nad stupiditou a nepravděpodobností.. no vlastně snad všeho, tak bylo asi někde něco špatně. Knižní předloha? Kdo to proboha vydal? [SPOILER -jestli se v tomto případě vůbec něco dá spoilnout-] Nejlepší záseky: celé tadyto "šestnáctiletý kluk se stane odborníkem na holocaust/detektivem během velmi krátkého časového úseku", okaté kreslení svastik v hodině, zkoušení uniformy, scéna s kočkou, vyděšený žid v nemocnici, ulízlý zástupce spravedlnosti se slušivou Davidovou hvězdou v klopě, dojímavý graduační proslov.[/SPOILER] Renfro hrál příšerně. Tak teda jednu za McKellena a jeho falešný německý přízvuk.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

"You approach the turnstiles and know that when you get there, you have to give the man two dollars or they won't let you inside. But when you get there, everything goes wrong. And you hear yourself mumbling: "Dog's fucked a pope. No fault at my end." Ether is the perfect drug for Las Vegas. In this town they love a drunk."

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Takové průměrné upírské porno. Twilight pro dospělé, if you will. Už se těším až po vlkodlacích, panterodlacích, vílkách a čarodějnicích uvedou na scénu big footy a loch nessky. Na závěr snad jen - Sookeh!

Cesta (2009)

"I'm sorry it's not blue."

Apokalypsa (1979)

"Do you know that 'if' is the middle word in 'life'?"