GzL

okres okres Praha

homepage

2 body

• 12.1.2014  17:22
    Banshee (TV seriál) (2013)

V téhle věci jsou tak neuvěřitelné situace, že by to neprošlo ani na Marsu. Prostě je to slátanina. Násilí a erotika je spíše v náznaku, postavy nejsou dostatečně prokreslené a děj spočívá v tom, že se vlastně může stát úplně cokoli.

• 25.8.2013  17:04

Bohulibé dílo, leč naprosto nevěrohodné dialogy. Jako když do přeříkávají amatéři. Líbil se mi pouze komentář.

• 8.4.2014  00:13
    Enderova hra (2013)

Stařičký, infantilní Ford a přechytralý dětičky. Pro koho ty filmy vlastně točí? A kdo tak asi dneska chodí ještě do kina? Ti kdo maj čas a kapesný! Jenže já nemám ani jedno, ani druhý a je to dobře, protože zaplatit za tohle by mě fakt mrzelo. Takže dát "dvě" sem asi trochu přehnal?! Snad za ty efekty? Ale ty jsou dneska všude a už jsem viděl o hodně lepší. Já jsem prostě velkej dobrák! Veliteli, Fazolku, Malý doktore, musíme se vyspat! Salam alejkum přátelé!

• 3.10.2017  02:49
    Exkluziv! (TV pořad) (2013)

Na to, aby to bylo koukatelné, je Brožová příliš oblečená.

• 15.2.2015  02:43

Zahozená příležitost. Jedinečné téma rozdrobené do tolika malých kousků, že je to povrchní i nezáživné.

• 11.4.2014  05:28
    Komorník (2013)

Na tak dlouhý děj krátký film, plný americké patetiky. I tak to patří k tomu lepšímu co jsem v poslední době viděl.

• 24.5.2014  03:58

Příjemný film, dobře zahraný, ale informační hodnota mohla být lepší.

• 12.7.2014  11:01
    Odysseus (TV seriál) (2013)

Taky jsme to mohli s Frantou z Horní-Dolní sehrát a myslím, že by v tom rozdíl nikdo nepoznal.

• 20.8.2013  00:45

ČIRÁ DEMENCE - to nejlépe vystihuje obsah filmu!

• 5.7.2016  03:07
    Škoda lásky (TV seriál) (2013)

Jedna hvězda za "Mokré tričko", ostatní je jen ztráta času.

• 25.6.2013  02:50

Co to točíme za filmy? Je to tak český a taky tak divný! Musí to být nějaká infekce posledních let, když tak dobře známe to, co neznáme a říkáme tomu umění. Dřív za to mohla ideologie, že vznikaly skvosty. Co za to může teď? Špatný vkus, neschopnost skutečně něco dokázat nebo jen touha zviditelnit se?

• 7.1.2013  02:07

Hobit má dva nedostatky: Příběh není tak silný jako u Pána prstenů a přichází později než Pán prstenů. Jinak Peter Jackson je filmový mág a pokud dnes někdo dovede natočit film, který je zárukou filmového zážitku, tak je to on.

• 16.8.2016  15:11
    Konfident (2012)

Mádl je ukázkovým příkladem, že každý režim má své řitní alpinisty

• 14.1.2013  02:59
    Lincoln (2012)

Konečně po dlouhé době historický film. Škoda, že nepostihuje delší období.

• 26.5.2014  00:42
    Maniak (2012)

Zlej Frodo řádí! Vůbec nic by se nestalo, kdybych tenhle tzv "nejlepší thriller všech dob" neviděl.

• 25.5.2014  23:56

Špatně napsané, ale hlavně špatně zahrané. U mne jednoznačně propadák!

• 11.11.2012  19:03
    Méďa (2012)

Uboze sprostý! Jen to ruší a snižuje dojem z filmu.

• 10.12.2012  08:01
    Total Recall (2012)

Nevím proč? Nějak se ustálilo, že když se něco nepovede tak se na to rychle zapomene a nikdo se to už nesnaží udělat lépe. Zato, když se něco povede, tak se to často někdo pokusí zkazit a tohle je také ten případ. Nechci filmu křivdit a už jsem viděl o hodně horší pokusy, ale nic mě tam také neoslovilo. Jako jednu z mála výjimek kde se to naopak povedlo bych zmínil King Konga od Petera Jacksona.

• 10.4.2019  00:57

Není to Cool, ale je to dobrej pokus!

• 6.8.2016  08:35
    Věra 68 (2012)

Vymývání mozků, takže odpad! Za přednost lze považovat pouze některé dokumentární dobové záběry či poslech rozhlasových záznamů.

• 4.5.2017  16:18
    Albert Nobbs (2011)

Zvrhlost, tak jak doba přikazuje!

• 24.12.2012  12:28
    Alois Nebel (2011)

Zajímavé výtvarné pojetí, ale nakonec jen příšerně roztahaná nuda.

• 28.2.2012  16:08

Další film pro zasvěcené u kterého nevím komu je vlastně určen. Snad dětem? Snad historikům kinematografie? Snad skupince znalců (asi hlavně porotců)? Snad bůhví komu? Film nabízí krásné vizuální obrazy, několik-nemnoho zajímavých záběrů z historie kinematografie a to vše spojené příběhem nepříběhem, který nezaujme a snad ani nechce. Má to být příběh nebo film o historii nebo o slavné postavě? Pokud je to příběh tak se hodně nepovedl a pokud je to o historii, tak je jí, na dvě hodiny, hodně poskrovnu. Nemůže to být ani o slavné postavě, protože to zase potřebuje nějaký ten příběh. Takže co to vlastně je? Pro mně osobně jen další (už ani nevím kolikátý) důkaz, že technická stránka sama o sobě na dobrý film nikdy stačit nebude a nezachrání to ani předpokládaný protekcionalismus, ani nákladná reklama. Hezky udělaný dokument o počátcích kinematografie by mne potěšil určitě mnohem víc, než tahle dlouhá, těžko zařaditelná, výpravná nuda ocejchovaná slavným jménem.

• 6.10.2016  22:48

Je to laskavé a krásné! Z Vágnerem se to nedá vůbec srovnávat. Z toho cítím jen sobecký exhibicionismus a ziskuchtivost, že se mi úplně zprotivil.

• 27.3.2019  12:59

Film z roku 2009, přestože stál asi méně, je mnohem lepší.

• 5.5.2014  14:49

Nazval bych to zase jednou kravinou, když už chybí slušný námět!

• 26.8.2016  16:14
    Na houby (TV pořad) (2011)

Výborný nápad, na který se můžeme podívat ze dvou úhlu pohledu. Pokud jde o pohled informační, tak díky skutečným mykologům pořad něco přináší. Pokud jde o formu, je to naprostá tragédie. Na úvodní skladbu je třeba buď ztlumit zvuk nebo ji raději přeskočit. Nevím jak nazvat výkon Goldflama a neuchýlit se přitom k vulgaritám? Z jakého důvodu sebou tahali tu sádrovou obludu, co vypadá jako kost se ztopořeným pyjem, jsem nepochopil. Jinak pořad o houbách by byl vítán. Nezbývá než doufat, že se někdo tohoto tématu ujme se ctí! ZA FORMU DÁVÁM ODPAD!

• 10.11.2016  20:30
    Pan Bobr (2011)

Toho bobra bych si představoval úplně jinak!

• 10.5.2012  03:29

Hodinu a půl jsem čekal co se stane a pak se nestalo nic.

• 5.9.2013  00:20
    Sindibád a Minotaurus (TV film) (2011)

Zmínil bych třeba:"To není dobrý! Asi budeme muset plavat?!"