Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

V této pro Evropu a pro nás tragické době naprosto nadprůměrné veledílo. Mnohem lépe obsazený seriál Apoštolové Slovanů byl oproti tomuhle filmu naprostý propadák. Bravo!

Inferno (2016)

Asi nejpovedenější díl, z celé, nepovedené série. Néé, že by to byl nějaký nadprůměr, ale alespoň je to, jakž takž, koukatelný. Jen se divím, že se toho herec, jako je Tom Hanks, účastní. David Koepp si s tématem nedokáže poradit a režisér Howard je také bezradný!

Já, Mattoni (2016) (seriál)

Mně se to vlastně líbí hlavně kvůli tomu tématu. Výprava OK, ale dialogy jsou divné, je to takový slepenec, dohromady to nefunguje a nejde tomu věřit. Promarněný potenciál!

Krásné dny v Aranjuez (2016)

Masochismus pro ty, kteří chtějí mít pocit, že se dívají na umění.

La La Land (2016)

Nemám nic, proti lásce dvou nehezkých lidí, ale proč o tom hned točit film? Chtěl jsem dát tři hvězdy, dvě za film a jednu za to, že se o něco snažili. Nepřišel jsem ale na to, o co se snažili a konec byl tak mizernej, že jsem to musel snížit na dvě. Hudba mě sice neurazila, ale taky nenadchla. Jestli by si tenhle film za něco zasloužil Oskara, tak jedině za to, že Emma Stone si nenechala (zatím!) udělat umělý prsa.

Masaryk (2016)

Film o tom, že i hejsek se může mít jak prase v žitě, když se narodí těm správným rodičům.

Mlha v srpnu (2016)

Memento pro všechny magory, kteří si chtějí zahrávat s eutanázií!

Prázdniny v Provence (2016) odpad!

Na tomhle filmu stojí za zhlédnutí jedině prsa Jany Krausové. Pokud by se hodnotila v samostatné kategorii, dal bych hodnocení mnohem vyšší.

Sedm statečných (2016)

Zbytečný, nesmyslně multikulturní remake (jak jinak v dnešní době), který se snaží vydělat na svém slavném předchůdci. Je to ploché a zbytečně surové.